تفریح و سرگرمی

برای تو – فال روزانه ۱۰/ ۱۱/ ۱۳۹۸ (2021)

برای تو – فال روزانه ۱۰/ ۱۱/ ۱۳۹۸ (2021)
2 minutes
quality,q 90
https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/0efd163d6cc33b53c111c6e39450e8a3b37eadf8_1600690414.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_90

لپ تاپ 15 اینچی ایسوس مدل VivoBook R521JA-BQ083

لپ تاپ 15 اینچی ایسوس مدل VivoBook R521JA-BQ083
لپ تاپ 15 اینچی ایسوس مدل VivoBook R521JA-BQ083
۱۶,۹۰۰,۰۰۰
٪۱۳
۱۴,۶۹۹,۰۰۰ تومان
quality,q 90
https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/bae4a15494947baf5540c64afee44073415e2b26_1618133347.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_90

لپ تاپ 15.6 اینچی ایسوس مدل X543MA-GQ1013

لپ تاپ 15.6 اینچی ایسوس مدل X543MA-GQ1013
لپ تاپ 15.6 اینچی ایسوس مدل X543MA-GQ1013
۱۶۹۰۰۰۰۰۰
٪۱۳
۷۰.۱۴میلیونتومان
quality,q 90
https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/0c3f8132accf8d0fbd149404e110c15ba9a9ac2a_1622539050.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_90

لپ تاپ 15.6 اینچی ایسوس مدل VivoBook S533EQ - A

لپ تاپ 15.6 اینچی ایسوس مدل VivoBook S533EQ - A
لپ تاپ 15.6 اینچی ایسوس مدل VivoBook S533EQ - A
۸,۷۹۰,۰۰۰ تومان
quality,q 90
https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/4209444.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_90

لپ تاپ 15 اینچی لنوو مدل Ideapad 330 - E

لپ تاپ 15 اینچی لنوو مدل Ideapad 330 - E
لپ تاپ 15 اینچی لنوو مدل Ideapad 330 - E
۷۹.۸میلیونتومان

فال روزانه 98/11/10

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. در سالی که با تولد شما شروع می‌شود با افراد سرشناسی آشنا خواهید شد و فرصت‌های جدیدی را برای موفقیت تجربه خواهید کرد. در این سال بهتر است نقشه‌های جدیدی برای موفقیت ترسیم کنید و برای رسیدن به این نقشه‌ها از افرادی که تخصص و مهارت بیشتری نسبت به شما دارند کمک بگیرید. در سال تولدتان نگرانی‌ها را کنار بگذارید و به جای غم و غصه خوردن، تمرکز خود را به انجام کارهای مهم اختصاص دهید. مشکلی قدیمی و ریشه‌دار در ماه اسفند، شرایط را برای شما تنگ می‌کند. اجازه ندهید این مشکل بیش‌ازحد ادامه پیدا کند و یک بار برای همیشه فکری جهت حل این مشکل بردارید. سالی که با تولدتان شروع‌کرده‌اید را با سخاوتمندی و دستی‌گشاده ادامه دهید و مطمئن باشید با هر دستی که بدهید، از همان دست پس خواهید گرفت. مرداد ماه سال آینده زمان شادی و تفریح شما است و در این ماه فرصت‌های زیادی برای خوش‌گذرانی پیدا خواهید کرد. این فرصت‌‌ها را از دست ندهید و با تفریح و استراحت، خودتان را آماده کار و تلاش بیشتر کنید. در مهر ماه سال آینده به مشکلی بر خواهید خورد. شرایط این مشکل به گونه‌ای است که به تنهایی کاری از دست شما برای حل آن بر نمی‌آید و باید از دوستان و آشنایان کمک بگیرید. در ماه‌های آذر و دی سال آینده شرایط بیشتری برای حضور در مهمانی و جلسات کاری پیدا می‌‌کنید، این شرایط را به نفع خودتان استفاده کنید و در کنار اینکه در جمع حضور دارید، از رسیدگی به خودتان غفلت نکنید. سالی که با تولدتان شروع کرده‌اید را به نوعی به انتها برسانید که در پایان این سال، لبخند رضایت روی لب‌های شما نقش بسته باشد.

فـال روزانـه - Daily Omen

نگرانی‌های زیادی دارید و یک شب خواب خوش به چشم شما نمی‌آید، برای رفع این نگرانی‌ها با ریش‌سفیدان فامیل یا فرد سالک و دنیا‌دیده‌ای صحبت کنید و غم‌و‌غصه‌های‌تان را با ایشان درمیان بگذارید. به فکر افزایش درآمد هستید، اما راه‌و‌چاه این کار را به درستی نمی‌دانید و نگرانید که پول‌تان از بین برود. این نگرانی کاملاً طبیعی است و بهتر است پس از مشورت و تحقیق، پول خود را در تجارتی امن و مطمئن سرمایه‌گذاری کنید که کمترین میزان خطر را به دنبال داشته باشد. کارهای عقب‌افتاده زیادی در منزل یا محل کار دارید و امروز برنامه کاری شما نسبت به روزهای قبل خلوت‌تر است، این موقعیت را مغتنم بدانید و کارهای عقب‌افتاده را انجام دهید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان اهمیتی به شما نمی‌دهد و کم توجهی ایشان، زمینه دلخوری شما را فراهم کرده است. این وضعیت را با عشق‌زندگی‌تان درمیان بگذارید و دلیل کم‌توجهی وی را جویا شوید. به مشکلی برخورده‌اید و برای حل این مشکل، راهی به نظرتان نمی‌رسد، عجله‌ای برای اتخاذ تصمیم نداشته باشید و مطمئن باشید گذر زمان، بهترین راه‌حل را پیش‌روی شما قرار می‌دهد.

فـال روزانـه - Daily Omen

اوضاع مالی خوبی دارید و از ثبات مالی قابل‌قبولی برخوردار هستید، اما فراموش نکنید که در همیشه روی یک پاشنه نمی‌چرخد و از امروز مبلغی را برای روز مبادا کنار بگذارید. عشق کسی را در دل دارید اما تاکنون این عشق را به زبان نیاورده‌اید و محبوب شما از عشقی که به وی دارید، بی‌خبر است. امروز زمان خوبی است که راز دل را با محبوب‌تان درمیان بگذارید و طعم عشقی گرم و حقیقی را بچشید. مدت‌ زیادی است که نقشه‌ای مهم برای پیشرفت در کارهای‌تان در سر دارید، اما تاکنون شرایطی برای اجرای این نقشه فراهم نشده است، امروز موقعیتی ایده‌آل پیش‌روی شما قرار می‌گیرد و این نقشه را همان‌گونه که دل‌تان می‌خواهد اجرا خواهید کرد. مدتی است که به لحاظ فکری و ذهنی وضعیت خوبی ندارید، امروز با فردی عابد و سالک دیدار کنید و شرایط خود را با ایشان درمیان بگذارید،‌ مطمئن باشید گفتگو با این فرد، زمینه آرامش قبلی شما را فراهم خواهد کرد.

فـال روزانـه - Daily Omen

انسان خوش‌مشرب و جذابی هستید و اطرافیان را مانند آهنربا به خود جذب می‌کنید، این روحیه امروز به کمک شما می‌آید و مشکلی که با آن روبرو شده‌اید را با مردم‌داری و اخلاق‌خوش حل کنید. به لحاظ مالی روز خوبی را شروع کرده‌اید و پولی به دست شما می‌رسد، اما این پول را باید خرج هزینه‌های زندگی کنید و چیزی برای پس‌انداز باقی نمی‌ماند. نو رسیده‌ای در میان اعضای خانواده یا آشنایان نزدیک به دنیا آمده است و این تولد، زمینه شادی شما و اطرافیان را فراهم خواهد کرد. به همسر یا عشق‌زندگی‌تان قول انجام کاری را داده‌اید، اما توان انجام این کار را ندارید، در نتیجه عشق‌زندگی‌تان امروز حسابی از شما دلخور است، اجازه ندهید این دلخوری ادامه پیدا کند و در اولین فرصت به ایشان ثابت کنید هر کاری که از دست‌تان بر بیاید را برای ایشان انجام می‌دهید. عازم سفری غیرمنتظره هستید و از آنجایی که آمادگی مسافرت نداشته‌اید، تمایلی به سفر ندارید، اما این سفر را با کمال‌میل قبول کنید و مطمئن باشید بیشتر از چیزی که فکرش را بکنید در این سفر تجربه کسب خواهید کرد.

فـال روزانـه - Daily Omen

گرفتار بیماری شده‌اید و این بیماری نه تنها به لحاظ جسمی شما را ضعیف‌ کرده است، بلکه به لحاظ روحی نیز کم‌توان شده‌اید. اجازه ندهید این بیماری شما را از پا در بیاورد و با انرژی و انگیزه بیشتری به فکر سلامتی‌تان باشید. به همسر یا عشق‌زندگی‌تان قول داده‌اید که امروز برای خرید بیرون بروید و خوش‌ بگذرانید، اما پیشنهاد می‌کنیم مواظب خرج‌های‌تان باشید و بیش‌از‌حد ولخرجی نکنید. مشکلی در زندگی دارید و برای این مشکل راه‌حلی پیدا نکرده‌اید، امروز زمان خوبی است که این مشکل را با یکی از بزرگان فامیل که تجربه بیشتری نسبت به شما دارد، درمیان بگذارید و راه‌‌حل این مشکل را از ایشان جویا شوید. علاقه زیادی به انجام کارهای خلاقانه‌ و هنری دارید، اما تاکنون شرایطی برای هنرنمایی شما فراهم نشده است، امروز ورق بر می‌گردد و موقعیتی برای انجام کارهای دلخواه‌تان را پیدا خواهید کرد. این موقعیت را به فال نیک بگیرید و هنر و استعداد خود را به اطرافیان ثابت کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

قصد گسترش تجارت خود را دارید و برنامه‌های خاصی برای این کار در نظر گرفته‌اید، این برنامه‌ها به‌خوبی پیش خواهد رفت به شرط اینکه، نقشه‌های خود را با هرکسی درمیان نگذارید و راز و رمز کار خود را به همگان نگویید. امروز به مهمانی یا جلسه کاری مهمی دعوت هستید و در این مراسم شرایطی برای آشنایی با افراد سرشناسی مهیا می‌شود، این شرایط را به فال نیک بگیرید و دامنه آشنایان خود را گسترش دهید. اگر تاکنون عاشق نشده‌اید امروز با فردی روبرو می‌شوید و این ملاقات آتش عشقی سوزان را در دل شما شعله‌ور می‌سازد. این عشق را جدی بگیرید و تا می‌توانید به محبوب‌تان محبت کنید. توجهی به جزئیات ندارید و کارها را سرسری انجام می‌دهید، قبل از اینکه این وضعیت شما را به فردی بی‌ملاحظه تبدیل کند، از امروز تصمیم بگیرید که کارهای مهم را با توجه بیشتری انجام دهید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز از آن روزها است که خاطره‌های خوش گذشته دائم در ذهن شما تداعی می‌شود، این شرایط را به فال نیک بگیرید و با دوستان و رفقای قدیمی، خاطره‌های خوش گذشته را زنده کنید. تغییری مهم در محل کار یا زندگی شما ایجاد خواهد شد، اما آمادگی تغییر را ندارید و نگران هستید. غم به دل خود راه ندهید چرا که این تغییر زمینه‌های بهتری را برای پیشرفت شما به دنبال دارد و سریع‌تر از چیزی که فکرش را بکنید به این تغییر عادت خواهید کرد. اعتمادبه‌نفس سرشاری دارید و به راحتی با غریبه‌ها دوست می‌شوید، این روحیه را به فال نیک بگیرد و دوستان جدیدی پیدا کنید. یکی از اعضای منزل یا همکاران در محل کار، تعامل خوبی با شما ندارد و از زیر بار مسئولیت‌ها شانه خالی می‌کند، امروز با این فرد صحبت کنید و به وی تذکر بدهید که باید پاسخگوی وظایف محوله باشد.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز یکی از دوستان قدیمی به دیدن شما می‌آید و این فرد رازهایی را برای افزایش درآمد با شما در میان می‌گذارد، این رازها را به کار ببندید و سود چشمگیری را روانه حساب‌های بانکی خود کنید. انسان خیال‌پردازی هستید و همیشه غرق در رؤیا و خیال می‌شوید. این روحیه نه تنها شما را از همقطاران‌تان عقب خواهد انداخت، بلکه باعث خواهد شد اطرافیان شما را به عنوان فردی بی‌مسئولیت بشناسند. در نتیجه از امروز تصمیم بگیرید که رؤیاپردازی را کنار بگذارید و زندگی خود را بر اساس واقعیت‌ها به پیش ببرید. مدتی است که فرصتی عاشقانه را در کنار همسر یا عشق‌زندگی‌تان سپری نکرده‌اید، امروز زمان فراغتی دست می‌دهد و این موقعیت را به فال نیک بگیرید و لحظه‌های عاشقانه‌های را در کنار عشق‌زندگی‌تان سپری کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز بوسیله دوستان یا آشنایان با فردی دنیا‌دیده ملاقات خواهید کرد و صحبت‌های این فرد تأثیر زیادی در زندگی شما خواهد گذاشت، در نتیجه این صحبت‌ها را گوشه‌ای یادداشت کنید و در آینده به کار بگیرید. به لحاظ مالی مشکلات زیادی دارید، اما غم به دل خود راه ندهید چرا که امروز این مشکلات به پایان می‌رسد و از جایی که حتی فکرش را هم نمی‌کنید، پول خوبی به دست شما می‌رسد. یکی از دوستان نزدیک شما گرفتار مشکلی شده است و نیاز به کمک دارد. هر کاری که از دست‌تان بر می‌آيد را برای این دوست انجام دهید و به ایشان ثابت نمایید که در خوشی‌ها و سختی‌های زندگی کنارش هستید. امروز احتمال ایجاد مشاجره‌ای میان شما و اعضای منزل یا همکاران وجود دارد، اجازه ندهید این مشاجره بالا بگیرید و با‌گذشت و بزرگواری به این مشاجره خاتمه دهید. عازم سفری هستید اما در این سفر احتمال دارد لوازم ضروری که باید حتماً به همراه داشته باشید را فراموش کنید، در نتیجه قبل از اینکه بار سفر ببندید، یک‌بار دیگر تمام لوازم مورد نیاز را بررسی کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

فشار کاری زیادی را تحمل می‌کنید و مشکلات خانوادگی نیز به این فشارها افزوده است تا امروز حال‌وروز خوشی نداشته باشید و نگرانی و اضطراب لحظه‌ای دست از سر شما بر نمی‌دارد. در چنین شرایطی بهتر است کمی به خودتان استراحت بدهید و با فاصله گرفتن از کار، فشاری که تحمل می‌کنید را کمتر نمایید. روزمرگی‌ها شما را به سمت زندگی انفرادی سوق داده و به جای حضور در جمع، بیشتر اوقات فراغت خود را در خلوت سپری می‌کنید. قبل از اینکه این وضعیت شما را به انسانی منزوی تبدیل کند، وقت بیشتری را در جمع و کنار دوستان و آشنایان سپری نمایید. قرار است با فردی شراکتی آغاز کنید و کاروکاسبی جدیدی به راه بیاندازید. اما زمان خوبی را برایش شراکت انتخاب نکرده‌اید و بهتر است تمام جوانب امر را برای این شراکت، دوباره بررسی نمایید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز توجه خاصی به شما خواهد کرد و عشق بی‌پایانش را نثار شما می‌کند.

فـال روزانـه - Daily Omen

علاقه‌ای به ورزش و تفریح دارید و امروز بخت با شما یار است چرا که فرصت مناسبی برای تفریح و ورزش پیدا می‌کنید. این فرصت را به فال نیک بگیرید و تا می‌توانید خوش بگذارنید. اهمیتی به کمک به دیگران نمی‌دهید و از هر فرصتی برای شانه‌خالی کردن از زیر بار کمک به دیگران استفاده می‌کنید، این وضعیت شما را به فرد خودخواهی تبدیل کرده و کسی روی شما حساب‌ باز نمی‌کند. اجازه ندهید این شرایط ادامه پیدا کند و از امروز از هر فرصتی برای کمک به اطرافیان بهره بگیرید. روز شلوغی را در پیش‌دارید، اما کارها راحت‌تر از همیشه انجام می‌شود و زودتر از چیزی که فکرش را بکنید، کارهای روزانه به پایان می‌رسد. امروز احتمال دارد میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان بر سر مشکلی قدیمی و ریشه‌دار، مشاجره‌ای ایجاد شود. اجازه ندهید این وضعیت ادامه پیدا کند و یک‌بار برای همیشه این مشکل را با عشق‌زندگی‌تان حل کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

روز خوبی را شروع کرده‌اید و فرصت مناسبی برای استراحت و تفریح در پیش‌رو دارید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز حال و حوصله شما را ندارد و برخورد سردی را از ایشان خواهید دید، در چنین شرایطی بیش‌از‌حد عشق‌زندگی‌تان را تحت فشار قرار ندهید و اجازه دهید گذر زمان، حال عشق‌زندگی‌تان را بهتر کند. امروز با فرد بسیار مهمی ملاقات خواهید کرد و در این ملاقات گفتگوهای سودمندی میان شما و این فرد انجام خواهد شد. این ملاقات را به فال نیک بگیرید و برای حل مشکلات خود از این فرد درخواست راهنمایی کنید. روز خوبی برای انجام نقشه‌های کاری و افزایش درآمد است به شرط اینکه قبل از هرگونه گسترش در کار و تجارت خود، با همکارانی که تخصص بیشتری نسبت به شما دارند مشورت کنید و راهنمایی‌های آنها را به کار ببندید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز میان شما و فردی اختلاف‌نظر ایجاد خواهد شد، اجازه ندهید این وضعیت روز شما را خراب کند و تا جایی که می‌توانید این اختلاف‌نظر را ختم‌ به خیر کنید. یکی از دوستان یا آشنایان که خیر و صلاح شما را می‌خواهد، پیشنهادی برای افزایش درآمد در اختیار شما قرار می‌دهد. این پیشنهاد را به کار ببندید و سود چشمگیری روانه حساب‌های بانکی خود کنید. زبان تندی دارید و در صحبت‌کردن مراعات همسر یا عشق‌زندگی‌تان را نمی‌کنید، این وضعیت زمینه دلخوری ایشان را فراهم کرده و فاصله‌ای عمیق بین شما انداخته است، در نتیجه از امروز تصمیم بگیرید که به غیر از سخن عشق‌ و محبت چیز دیگری به عشق‌زندگی‌تان نگویید. به لحاظ کاری روز بسیار خوبی را شروع‌ کرده‌اید و موقعیتی برای افزایش درآمد و ترقی در پیش‌روی شما قرار دارد. یکی از اهالی منزل که احتمالاً مادر شما است، به کمک‌تان نیاز دارد، در اولین فرصت به درخواست کمک ایشان پاسخ مثبت دهید و هرکاری که از دست‌تان بر می‌آید را برای وی انجام دهید.

فـال روزانـه - Daily Omen

quality,q 90

کامپیوتر دسکتاپ ام اس آی مدل MEG Aegis Ti5 11th

۲۶۷,۷۰۰,۰۰۰
٪۳۷
۱۶۸,۹۹۹,۰۰۰ تومان
quality,q 90

کامپیوتر دسکتاپ تک زون مدل TZ3250A Plus

۲۶۷۷۰۰۰۰۰۰
٪۳۷
.۰۰.۱۶میلیونتومان
quality,q 90

کامپیوتر دسکتاپ دیویژن کد 101

۸,۵۰۰,۰۰۰
٪۱۴
۷,۳۲۸,۵۰۰ تومان
quality,q 90

کامپیوتر دسکتاپ تک زون مدل TZ4150A Pro

۸۵۰۰۰۰۰۰
٪۱۴
۳۳.۷میلیونتومان
برای تو – فال روزانه ۱۰/ ۱۱/ ۱۳۹۸ (2021)

لینک مطلب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا