شستشو و نظافت

برای تو | راهنمای خرید خشک کن لباس برتر و ارزان با خرید اینترنتی (2021)

برای تو | راهنمای خرید خشک کن لباس برتر و ارزان با خرید اینترنتی (2021)
2 minutes
quality,q 90
https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/b57fe982d145d23df3939b2695e46d561695102b_1600522452.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_90

جارو شارژی بلک اند دکر مدل SVA420B

جارو شارژی بلک اند دکر مدل SVA420B
جارو شارژی بلک اند دکر مدل SVA420B
۳,۵۹۰,۰۰۰ تومان
quality,q 90
https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/920208.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_90

جارو شارژی بلک اند دکر مدل PV1420

جارو شارژی بلک اند دکر مدل PV1420
جارو شارژی بلک اند دکر مدل PV1420
۵۹.۳میلیونتومان
quality,q 90
https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/806c922c8c25611bf54cff3fa81e0cc2d4779890_1611774938.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_90

جارو شارژی درما مدل dx700s

جارو شارژی درما مدل dx700s
جارو شارژی درما مدل dx700s
۱,۷۳۵,۰۰۰ تومان
quality,q 90
https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/03955ab843d0632ebc8795ef3756f9b93f795749_1608104333.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_90

جارو شارژی بوش مدل BBH F214G

جارو شارژی بوش مدل BBH F214G
جارو شارژی بوش مدل BBH F214G
۷۴.۱میلیونتومان

خرید خشک کن لباس

خرید خشک کن لباس

در دنیای امروز شستن لباس ها اصلا کاری ندارد و تنها کافی است یک ماشین لباسشویی خوب و متناسب با حجم لباس های کثیف هفتگی خود را انتخاب کنید و سپس لباس هایتان را به کمک آن بشویید. چیزی که شاید مهمتر از شستن لباس ها می باشد، خشک کردن هرچه سریع تر آنان است. برای این منظور دستگاه های خشک کن لباس طراحی و تولید شدند.

البته ناگفته نماند امروزه اغلب ماشین های لباسشویی از قابلیت خشک کردن لباس ها نیز برخوردار هستند؛ منتهای مراتب نه بطور کلی ۱۰۰٪! بلکه خشک کن دستگاه های مجهز به این قابلیت تنها قادر به جذب بخشی از رطوبت موجود در بافت لباس هایتان می باشد. برای همین ما برآن شدیم تا در این مطلب شما را با نکاتی مهم در خصوص خرید خشک کن لباس آشنا نماییم. با لیست بیست همراه باشید.

معرفی انواع خشک کن ها

مدل ایستاده

 • به خشک کن های ایستاده در حقیقت مدل های آپارتمانی گفته می شود.
 • این نوع از دستگاه ها دارای یک میله، کاور و همچنین یک موتور جهت تولید باد گرم همچون سشوار در ساختار خود می باشد.
 • از خشک کن لباس آپارتمانی می توان در هر شرایط آب و هوایی استفاده نمود.
 • سایز و حجم کاری این نوع از دستگاه ها به گونه ای است که می توان پس از انجام کار، قطعات آن را از یکدیگر جدا و در حالتی کوچک شده در گوشه ای از خانه خود قرار دهید؛ زیرا از قابلیت جمع شوندگی فوق العاده آسانی برخوردارند.
 • قیمت این مدل از خشک کن ها در مقایسه نوع برقی آنان کمتر می باشد.

مدل الکتریکی

 • خشک کن لباس الکتریکی یا همان برقی در حقیقت ماشینی همچون لباسشویی درب از جلو به لحاظ ظاهری می باشد.
 • این مدل از دستگاه ها از قابلیت تنظیم کار خود برخوردار هستند.
 • از نظر قیمتی کاملا گرانتر از مدل قبلی بوده و مصرف برق نسبتا زیادی نیز دارند.
 • برای استفاده از آن ها بایستی به فکر تامین فضای لازم جهت قرارگیری آنان باشید؛ زیرا همچون مدل قبل از قابلیت جمع شوندگی برخوردار نیستند.

نکات مهم هنگام خرید خشک کن لباس

انتخاب نوع

اولین نکته در خصوص خرید خشک کن لباس توجه به نوع آن است که برای این منظور شما خریداران عزیز می توانید با مطالعه بخش قبلی از همین مطلب به نکات قابل توجهی در تشخیص نوع بهتری از این مدل دستگاه ها که می تواند برایتان کارایی داشته باشد، دست پیدا نمایید.

ظرفیت دستگاه

مورد دوم در انتخاب خشک کن لباس مربوط به ظرفیت دستگاه می شود که همچون ظرفیت ماشین های لباسشویی برحسب کیلوگرم بیان شده و اصولا چیزی بین ۳ تا ۱۴ کیلوگرم می باشد. فراموش نکنید که بهتر است ظرفیت خشک کن شما با ظرفیت ماشین لباسشویی تان تا حدودی برابر باشد تا اینطوری دیگر مصرف برق و هزینه ای که برای آن پرداخت می کنید، اسراف نشود.

توان موتوری دستگاه

از دیگر نکات مهم در خصوص انتخاب و خرید خشک کن لباس توجه به توان موتوری دستگاه می شود که یقینا هرچه بیشتر باشد، مصرف انرژی دستگاهتان نیز بالابر بوده و قیمت آن نیز گرانتر خواهد بود. توان خشک کن های لباس برحسب کیلووات بیان می شود.

میزان مصرف انرژی

در هنگام خرید خود حتما به میزان مصرف انرژی تعیین شده بر روی آن نیز توجه داشته باشید. یادتان باشد انرژی برق در کشورمان جزئی از انرژی های گران قیمت بحساب می آید که به همین سبب بایستی در خرید تک تک لوازم برقی مورد نیاز خود به مصرف آن ها توجه لازم را داشته باشید.

میزان صدای تولیدی

چه بخواهید و چه نخواهید خشک کن ها در حین انجام کار خود دارای صدا هستند که این صدا در برخی از مدل ها می تواند زیاد و در برخی از مدل های جدیدتر کم باشد. با توجه به تایم کاری این نوع از دستگاه ها و صدای خارج شده از آن ها توصیه می کنیم به حجم صدای تولید ماشین خشک کن خود در هنگام کار کردن با آن توجه لازم را داشته باشید.

سیستم تشخیص خشکی لباس ها

اصولا ماشین های خشک کن از دو سیستم حرارتی و یا رطوبت سنجی (دارای سنسور) جهت تشخیص خشک شدن یا نشدن لباس های درون خود استفاده می کنند که خوب بدون شک مدل های سنسور دار و رطوبت سنج به نسبت مدل های حرارتی بهتر کار کرده و به محض هشدار سنسور عمل خشک کردن لباس ها را قطع می کند.

این کار سبب مصرف کمتر برق و همچنین عدم حرارت دهی بیش از حد دستگاه به لباس های داخل خود می شود که قطعا باعث آسیب رسیدن به بافت لباس هایتان می گردد.

امکانات جانبی خشک کن

توجه به امکانات جانبی ماشین خشک کن لباس مورد نظرتان نیز از دیگر نکاتی است که باید به هنگام خرید آن را محترم بشمارید؛ برای این منظور باید بگوییم که دستگاه شما می تواند از ویژگی های جانبی همچون: برنامه خشک کن لباس، قفل کودک، رابطه کاربری لمسی، صفحه نمایشگر و … باشد. لازم به ذکر است وجود هر یک از این موارد می تواند قیمت محصول مورد نظر شما را دستخوش تغییراتی صعودی نماید.

قیمت خشک کن لباس

قیمت خشک کن لباس با توجه به تمامی نکات گفته شده در این مطلب تعیین می شود. قیمت مدل های آپارتمانی به نسبت مدل های الکتریکی کاملا ارزانتر است و به همین سبب گزینه بهتری برای خرید آن دسته از کسانی می باشد که دارای محدودیت مالی هستند. از طرفی فراموش نکنید که بهتر است دستگاه مدنظر شما حتما دارای گارانتی و خدمت پس از فروش باشد.

راهنمای نگهداری از خشک کن لباس

 • در وهله اول حواستان باشد تا بیشتر از ظرفیت داخلی دستگاهتان در آن لباس نریزید.
 • همچنین از روشن کردن خشک کن لباس با حجمی بسیار کمتر از ظرفیت آن نیز اجتناب کنید.
 • برای خشک کردن لباس های هم بافت و هم جنس از برنامه های خشک کردن مخصوص استفاده نمایید.
 • چنانچه دارای خشک کن لباس برقی هستید، حتی المقدور از امکان خشک کردن حداکثری لباس های خود پرهیز کنید.

در ادامه این مطلب از راهنمای خرید خشک کن لباس توجه شما را به مدل‌های برتر از این نوع محصولات جلب می نماییم. ناگفته نماند تمام این خشک کن ها از کیفیت قابل توجهی برخوردار هستند و دارای مناسب ترین قیمت نیز می باشند. شما عزیزان می توانید با مطالعه هر مورد به اطلاعات بیشتر در خصوص محصول انتخابی تان دست پیدا کنید.

quality,q 90

جارو برقی پارس خزر مدل VC-2200W

۲,۷۳۶,۹۰۰
٪۴
۲,۶۲۰,۰۰۰ تومان
quality,q 90

جاروبرقی پارس خزر مدل Turbo 2500WB

۲۷۳۶۹۰۰۰
٪۴
۶۲.۲میلیونتومان
quality,q 90

جاروبرقی رباتیک شیائومی مدل Mop P

۴,۴۴۲,۹۰۰
٪۱
۴,۳۸۰,۰۰۰ تومان
quality,q 90

جاروبرقی فیلیپس مدل FC9170

۴۴۴۲۹۰۰۰
٪۱
۳۸.۴میلیونتومان
برای تو | راهنمای خرید خشک کن لباس برتر و ارزان با خرید اینترنتی (2021)

لینک مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا