دانلود پاورپوینت

دانلود پاورپوینت استعداد تجسم فضایی چیست 2021

دانلود پاورپوینت استعداد تجسم فضایی چیست 2021

دانلود پاورپوینت استعداد تجسم فضایی چیست 2021

لینک دانلود محصول

پاورپوینت استعداد تجسم فضایی چیست

 

پاورپوینت استعداد تجسم فضایی چیست شامل 38 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان علوم تربیتی و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

 

مقدمه

 استعدادیابی و شناخت استعدادها چقدر میتواند در رشد، موفقیت و رضایت انسانها نقش داشته باشد. جانسون اوکانر، یکی از بزرگترین و معتبرترین بنیادها در این زمینه در جهان است که طی چندین دهه فعالیت، تجربیات ارزشمندی در این حوزه کسب و ارائه کرده است.

در سلسله مراتب استعدادیابی، میخواهیم دوباره به استعدادهای خودمان فکر کنیم و استعدادهای فرزندانمان را بیشتر و دقیق‌تر مورد توجه قرار دهیم. با این روش، شاید بتوانیم به بهبود کیفیت زندگی خودمان و اطرافیانمان کمک بیشتری کنیم.

از این به بعد، مولفه‌های متعدد استعداد در مدل اوکانر را به ترتیب بررسی می‌کنیم. در این مبحث می‌خواهیم به استعداد تجسم فضایی بپردازیم.

آیا دختران نوجوانی را دیده‌اید که به جای عروسک‌ بازی و پوشاندن لباس‌های تازه بر تن عروسک‌شان، دنبال ساختن یک چوب‌لباسی خوب و حسابی برای عروسک‌شان هستند؟ یا اینکه برای او با پارچه، چوب، پلاستیک یا هر چیز دیگری، خانه می‌سازند؟

آیا بچه‌هایی را دیده‌اید که به جای بازی با لگو‌های پراکنده، با آنها اجسام عجیب می‌سازند؟ از یک تفنگ تا یک خانه‌ی بزرگ؟

یا کودکی را که به جای دیدن کارتون، با دقت و علاقه به گزارش مستند یک جراحی توجه کند؟

یا همان کسانی که ما می‌گوییم: «علاقه فنی دارند!». منظورمان این است که اگر ساعت یا رادیو یا کامپیوتر کهنه‌ای را پیدا کند، همه قطعات آن را باز می‌کند و روی زمین می‌ریزد و با علاقه آنها را بررسی می‌کند.

آیا شما هم جزو کسانی هستید که یکی از مهارتهای مورد ادعای شما، جمع کردن بسیار حرفه‌ای و مرتب چمدان است؟ مدعی هستید که می‌توانید بیشتر از سایرین، وسایل مختلف را در یک چمدان جا بدهید؟

و …

 

عنوان : استعداد تجسم فضایی چیست

فرمت : پاورپوینت

حجم : 340 کیلوبایت

تعداد صفحات : 38

 

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

 

پاورپوینت استعداد تجسم فضایی چیست

دانلود پاورپوینت استعداد تجسم فضایی چیست 2021

لینک دانلود محصول

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا