دانلود پاورپوینت

دانلود پاورپوینت زندگینامه یحیی نبی 2021

دانلود پاورپوینت زندگینامه یحیی نبی 2021

دانلود پاورپوینت زندگینامه یحیی نبی 2021

لینک دانلود محصول

پاورپوینت زندگینامه یحیی نبی

 

پاورپوینت زندگینامه یحیی نبی شامل 36 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

 

مقدمه

یحیی نام فرزند زکریای نبی (علیه‌السلام) است. ایشان یکی از انبیای بنی‌اسرائیل بود که در کودکی به نبوت رسید و به صورت اعجاز گونه‌ای به زکریای نبی إعطا شد، درحالی‌که همسرش نازا بود. خداوند در آیات متعددی از حضرت یحیی (علیه‌السلام) یاد کرده و ایشان را نیک ستوده است؛ ایشان تصدیق کننده‌ی نبوت حضرت عیسی (علیه‌السلام)، سید و مایه‌ی آبروی قوم خویش، پیامبری از صالحان، فردی پرهیزکار و نیکوکار در قرآن کریم معرفی شده است.

ولادت حضرت یحیی در بیان قرآن

حضرت زکریا(علیه‌السلام) تا زمان پیری صاحب فرزند نشده بود و همسر وی نیز نازا بود؛ اما بعد از مشاهده‌ی شایستگى‌های حضرت مریم(سلام الله علیها) که کفالت وی را به عهده گرفته بود، دست به دعا بلند کرد و با تعبیر لطیفی فرمود:

و …

 

فهرست مطالب

مقدمه

ولادت حضرت یحیی در بیان قرآن

نامگذاری “یحیی” از سوی خداوند

نبوت حضرت یحیی در قرآن

اوصاف چهارگانه‌ی حضرت یحیی در آیه‌ی شریفه

پاداش، ویژگی و امتیازات حضرت یحیی(ع) در آیینه‌ی قرآن

پایان

 

عنوان : زندگینامه یحیی نبی

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 36

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

زندگینامه یحیی نبی

دانلود پاورپوینت زندگینامه یحیی نبی 2021

لینک دانلود محصول

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا