بررسی لوازم جانبی

برای تو – پاک كردن حافظه پنهان سامسونگ ؛ چگونه کش گوشی را پیدا کنیم؟ (2021)

برای تو – پاک كردن حافظه پنهان سامسونگ ؛ چگونه کش گوشی را پیدا کنیم؟ (2021)[digikala61626942598] [digikala31626942681]

بهترین راه برای رفع هر گونه خطا یا سایر مشکلات نرم افزاری در گلکسی‌‌ها بازگرداندن دستگاه به تنظیمات کارخانه‌ای یا پاك كردن حافظه پنهان سامسونگ و كش گوشي است. با آموزش نحوه پاك كردن حافظه پنهان سامسونگ، همراه پلازا باشید.

وقتی صحبت از تلفن‌های هوشمند به میان می‌آید، بسیار رایج است که مردم با پاک كردن حافظه كش گوشی های سامسونگ مشکل داشته باشند. بسیاری از مشکلات نرم‌افزاری گوشی که ممکن است پیش بیاید را می‌توان با پاك كردن كش گوشي سامسونگ و با استفاده از این راه حل که تنها چند دقیقه طول می‌کشد، برطرف کنید.

رایج‌ترین دلیلی که مردم به پاك كردن كش گوشي سامسونگ خود می‌پردازند، سرعت بخشیدن به کارها در زمانی است که گوشی هوشمند دچار تاخیر، فلاش یا فریز می‌شود. در زیر راهنمایی در مورد نحوه پاك كردن حافظه پنهان سامسونگ ارائه شده است. با ما همراه باشید.

کش چیست و چه کاری انجام می‌دهد؟

قبل از اینکه به نحوه پاک کردن کش گوشی سامسونگ بپردازیم، مهم است که بدانید حافظه پنهان گوشی شما چیست و چرا باید به طور دوره‌ای آن را در گوشی هوشمند گلکسی خود حذف کنید. سامسونگ گلکسی دو نوع کش مختلف دارد.

اولی، کش برنامه و دیگری کش سیستم است. همه برنامه‌های گلکسی دارای حافظه‌های مخصوص خودشان هستند که روی برنامه‌ها نصب شده‌اند. این حافظه پنهان در برنامه جداگانه به شما امکان می‌دهد تا داده‌های موقتی را در برنامه ذخیره کنید تا در هنگام جابجایی بین برنامه‌ها، کارایی بهتری داشته باشید.

در حالی که حافظه نهان گلکسی شما نیز همین کار را می‌کند، اما برای نرم افزارهای گوشی، جای کش هر اپلیکیشن جداگانه است. بنابراین، زمانی که مشکلاتی در ظاهر یا مسدود شدن برنامه‌ها وجود دارد، بهتر است برای کمک به رفع این مشکل، به پاك كردن كش گوشي سامسونگ خود بپردازید.

پاك كردن حافظه پنهان سامسونگ ؛ چگونه حافظه پنهان گوشی سامسونگ را پیدا کنیم؟

این روش بهترین پاک کننده حافظه پنهان گوشی سامسونگ شما است. در این‌جا می‌توانید ببینید که حافظه پنهان گوشی سامسونگ کجاست. برای مشکلاتی که فقط در یک برنامه خاص رخ می‌دهند، بهتر است ابتدا پاك كردن حافظه کش گوشي سامسونگ را انجام دهید. با دستورالعمل‌های زیر می توانید به حافظه پنهان گوشی های سامسونگ دسترسی داشته باشید:

به تنظیمات Settings و سپس به مدیر برنامه بروید. برنامه‌ای را که می‌خواهید کش آن را پاک کنید انتخاب کنید. هنگامی که برنامه را انتخاب کردید، به دنبال صفحه اطلاعات برنامه (Storage) باشید. گزینه Clear cache را انتخاب کنید تا کش‌ برنامه پاک شود.

پاك كردن حافظه پنهان سامسونگ / پاك كردن كش گوشي سامسونگ

برای پاک کردن حافظه پنهان همه برنامه‌ها به‌طور همزمان، باید گوشی را ریست فکتوری کنید. همچنین حذف داده ها Clear data را انتخاب نکنید مگر اینکه بخواهید تمام اطلاعات ذخیره شده توسط برنامه‌ها مانند نام کاربری، رمز عبور، تنظیمات برگزیده، تنظیمات و غیره را از دست بدهید.

همچنین بخوانید :

هنگام پاك كردن كش گوشي سامسونگ، چه کاری باید انجام شود؟

پس از بروز مشکل در گلکسی و پاک کردن کش تک تک برنامه‌ها، گزینه بعدی راه اندازی مجدد دستگاه است. پس از راه اندازی مجدد گلکسی، اگر مشکل برطرف نشد، پیشنهاد می‌شود کش سیستم را پاک کنید.

نحوه پاك كردن حافظه پنهان سامسونگ گلکسی در مرورگر وب

پاک کردن حافظه پنهان مرورگر تلفن همراهتان ممکن است به حل مشکلات مختلفی از جمله مشکل در مرور وب‌سایت، ورود به سیستم یا دانلود عناوین کمک کند. مرورگرتان را باز کنید. به منو Menu > بیشتر > تنظیمات یا منو Settings > حریم خصوصی و امنیت Privacy بروید.

حافظه پنهان گوشی سامسونگ کجاست / حافظه پنهان گوشی سامسونگ

روی Clear cache، Clear history، و Clear all cookie data به دلخواه ضربه بزنید.

همچنین بخوانید :

سخن پایانی

هنگام استفاده از تلفن همراه، برنامه‌ها به طور مداوم داده‌های موقت را ذخیره می‌کنند. اگر داده‌های غیر ضروری بیش از حد ذخیره شود، فضای ذخیره سازی دستگاه ممکن است پر شود. وقتی حافظه گوشی شما تمام می‌شود یا به کندی کار می‌کند، پاك كردن حافظه پنهان سامسونگ می‌تواند کمک کننده باشد. آیا حذف کش اندروید اطلاعات شما را پاک می‌کند؟ خیر در واقع کش جایی است که فایل‌های موقت ذخیره می‌شوند و ربطی به اطلاعات شما ندارد. اگر مشکل پاك كردن كش گوشي سامسونگ همچنان ادامه داشت، مرحله بعدی تنظیم مجدد گوشی گلکسی خود به تنظیمات کارخانه را انجام دهید. اگر حافظه پنهان گوشی سامسونگ را پاک کنیم چه می‌شود؟ این سوالی است که خیلی‌ها می‌پرسند اما باید بگم که بهتر است هرچند وقت یکبار کش گوشی سامسونگ خود را پاک کنید تا به آزاد سازی فضای پنهان گوشی کمک شود.

منتخب کاربران
[digikala71627932594] [digikala21627932245] برای تو | پاک كردن حافظه پنهان سامسونگ ؛ چگونه کش گوشی را پیدا کنیم؟ (2021)

لینک مطلب

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا