فیلم و سریال

برای تو – سریال زیرخاکی فصل ۳ | خلاصه داستان، بازیگران جدید و اولین تصاویر سریال زیرخاکی 3 (2021)

برای تو – سریال زیرخاکی فصل ۳ | خلاصه داستان، بازیگران جدید و اولین تصاویر سریال زیرخاکی 3 (2021)[digikala91626728211] [digikala11626728251]

چندیست که ساخت سریال زیر خاکی ۳ به کارگردانی جلیل سامان و تهیه‌کنندگی رضا نصیری‌نیا آغاز شده است. فص سه سریال زیرخاکی در ادامه دو فصل قبلی خود ساخت می‌شود. که باید آن را یکی از گزینه‌های اصلی پخش در نوروز 1401 بدانیم. با ما همراه باشید تا ببینیم «فریبرز باغ‌بیشه» در سریال زیر خاکی 3 چه اتفاقاتی را از سر خواهد گذراند.

فصل اول سریال زیرخاکی به نویسندگی و کارگردانی جلیل سامان در ماه رمضان سال 1399 پخش شد. این سریال به تهیه کنندگی رضا نصیری نیا یکی از پربیننده‌ترین سریال‌های تلویزیونی لقب گرفت. درصد بالای رضایت مردم از این سریال باعث شد تا عوامل آن به فکر ساخت فصل دوم زیر خاکی در سال 1400 بیفتند. پس از اتمام فصل دوم این سریال و ناتمام ماندن قصه فریبرز باغ‌بیشه اکنون جلیل سامان در مقام نویسنده و کارگردان ساخت سریال زیر خاکی ۳ را آغاز کرده است. در ادامه مجله اینترنتی برای تو شما را با داستان و بازیگران فصل سه سریال زیرخاکی آشنا می‌کند. همچنین می‌توانید تصاویر جدید سریال زیرخاکی فصل سوم را در این مقاله مشاهده کنید.

در ادامه می‌خوانید:

ژاله صامتی؛ بازیگر نقش پریچهر در سریال زیر خاکی 3
پژمان جمشیدی؛ بازیگر نقش فریبرز باغ‌بیشه در سریال زیر خاکی ۳
پیام احمدی نیا؛ اولین بازیگر جدید سریال زیر خاکی 3
سایر بازیگران فصل سه سریال زیرخاکی

مراحل تولید سریال زیرخاکی فصل 3

ساخت سریال زیر خاکی ۳ به نویسندگی و کارگردانی جلیل سامان و تهیه‌کنندگی رضا نصیری‌نیا کلید خورد. پیش تولید سریال زیرخاکی فصل سوم در آذر ماه 1400 بعد از اتمام بازنویسی فیلمنامه شروع شد. پس از گذراندن مراحل پیش تولید اکنون از دی ماه 1400 تصویربرداری این سریال در یکی از محله‌های قدیمی تهران آغاز خواهد شد. با پیوستن یک بازیگر جدید به گروه بازیگران سریال زیر خاکی 3 ادامه فیلمبرداری در شهرک دفاع مقدس انجام می‌شود. با انتشار اولین عکس ها از سریال زیرخاکی 3 توسط گیتی قاسمی بازیگر نقش کشور خانم، خبر آغاز فیلمبرداری این سریال در محله‌های قدیمی تهران قوت بیشتری گرفت.

داستان سریال زیر خاکی فصل 3

سریال زیر خاکی با روایت داستان زندگی فردی به نام «فریبرز باغ‌بیشه» شروع شد. او بسیار بلند پرواز بود و تلاش مداومش برای رسیدن به گنج باعث شد تا درگیر سیاست و ماجراهای مبارزاتی شود. زندگی فریبرز باغ ‌یشه به همراه همسرش پریچهر و فرزندش کاوه، یکی از نقاط قوت فیلمنامه فصل اول زیرخاکی بود.

این روند داستانی جذاب در فصل دوم زیرخاکی ادامه پیدا کرد. تا اینکه فریبرز باغ‌بیشه همراه با یک چمدان عتیقه تصمیم به خروج از کشور گرفت. این تصمیم او منجر به اتفاقات مهیج و دردسرهای زیادی شد. حال در خلاصه داستان سریال زیرخاکی 3 از طرف عوامل آن عنوان شده که فریبرز باغ‌بیشه اسیر خواهد شد. در انتهای قسمت آخر فصل دوم سریال زیرخاکی مشاهده کردید که فریبرز شخصیت اصلی سریال زیرخاکی به همراه ناصری (با بازی هومن برق‌نورد) توسط نیروهای بعثی محاصره شدند. این محاصره بعثی‌ها با اسیر شدن آن دو نفر در سریال زیر خاکی فصل سوم همراه خواهد بود. حال باید منظر بمانیم و ببینیم فریبرز باغ‌بیشه چگونه خود را از این مهلکه سخت نجات می‌دهد.

همچنین بخوانید :

بازیگران زیرخاکی ۳

فصل سه سریال زیرخاکی همچون دو فصل قبلی خود با پژمان جمشیدی و ژاله صامتی به عنوان بازیگران اصلی کلید خورده است. براساس آخرین اخباری که از سریال زیرخاکی 3 منتشر شده تا کنون پیام احمدی‌نیا اولین بازیگر جدید این سریال است که به زودی جلوی دوربین می‌رود. در ادامه مروری بر بیوگرافی «پژمان جمشیدی»، «ژاله صامتی» و «پیام احمدی‌نیا» خواهیم داشت.

ژاله صامتی؛ بازیگر نقش پریچهر در سریال زیر خاکی 3

ژاله صامتی/بازیگران زیرخاکی ۳

«ژاله صامتی» از بازیگران موفق و درخشان زن کشورمان به‌شمار می‌آید که در سینما و تلویزیون خوش درخشیده است. بازی جذاب و دیدنی او در فصل اول و دوم سریال زیر خاکی باعث شد تا در بیست و یکمین دوره از جشن حافظ جایزه بهترین بازیگر کمدی زن را از آن خود کند. زوج هنری ژاله صامتی و پژمان جمشیدی در سریال زیرخاکی بخش‌های کمدی زیاد را رقم زدند. بنابراین حضور این دو در مجموعه زیر خاکی 3 می‌تواند یکی از عوامل موفقیت این سریال محسوب شود.

از آثار شناخته شده و موفق ژاله صامتی در تلویزیون و سینما می‌توان به یحیی و گلابتون (1375)، آژانس دوستی (1378)، این زمینی‌ها (1378)، نفس (1396)، مربای شیرین (1380)، نیش زنبور (1388)، ضد گلوله (1390)، تگزاس 2 (1397)، پسرکشی (1399)، و شیشلیک (1400) اشاره کرد.

پژمان جمشیدی؛ بازیگر نقش فریبرز باغ‌بیشه در سریال زیر خاکی ۳

پژمان جمشیدی/اولین عکس ها از سریال زیرخاکی 3

«پژمان جمشیدی» با بازی نقش فریبرز باغ‌بیشه، شخصیت اصلی سریال زیر خاکی فصل 3 بسیار خوش درخشید. رضایت بالای مخاطبان از سریال زیرخاکی ۳ پژمان جمشیدی باعث شد تا شخصیت فریبرز باغ‌بیشه به محبوبیت بالایی دست پیدا کند. از این رو شاهد ساخت فصل دوم سریال در بهار 1400 بودیم. حال با شروع فیلمبرداری فصل سه سریال زیرخاکی باید منتظر تلاش‌های فریبرز باغ‌بیشه برای رهایی از دردسرهای جدید باشیم.

پژمان جمشیدی با سریال «پژمان» به کارگردانی سروش صحت در تلویزیون به شهرت رسید. سپس فعالیت هنری خود را در سینما ادامه داد تا اینکه با بازی شخصیت فریبرز باغ‌بیشه در زیرخاکی فصل ۳ بیش از پیش به محبوبیت دست پیدا کرد. او در بیست و یکمین دوره از جشن حافظ جایزه بهترین بازیگر کمدی مرد را برای بازی در فصل اول و دوم زیرخاکی به دست آورد.

برخی از آثار شناخته شده او در سینما عبارتند از: آتش بس 2 (1392)، 50 کیلو آلبالو (1394)، خوب بد جلف (1394)، لونه زنبور (1396)، تگزاس (1396)، دینامیت (1397) و جهان با من برقص (1397)

پیام احمدی نیا؛ اولین بازیگر جدید سریال زیر خاکی 3

پیام احمدی نیا/تصاویر جدید سریال زیرخاکی فصل سوم

«پیام احمدی‌نیا» از بازیگران سینما و تلویزیون کشورمان است که فعالیت هنری خود را با یک فیلم سینمایی شروع کرد. او در ابتدا به عنوان دستیار کارگردان فعالیت می‌کرد و در پشت صحنه فیلم‌ها حضور داشت. تا اینکه سرانجام در سال 1392 با بازی در فیلم سینمایی «پایان خدمت» به کارگردانی حمید زرگرنژاد وارد سینما شد. پیام احمدی‌نیا که پیشتر او را در چندین نقش منفی دیده بودیم، شخصیت یک افسر عراقی را در سریال زیرخاکی فصل سوم بازی می‌کند.

از آثار شناخته شده او در تلویزیون و سینما می‌توان به آسپرین (1394)، لژیونر (1395)، خانواده دکتر ماهان (13969)، بیگانه‌ای با من است (1399)، لونه زنبور (1396)، حمال طلا (1397) و صحنه زنی (1398) اشاره کرد.

سایر بازیگران فصل سه سریال زیرخاکی

مجموعه بازیگران فصل دوم سریال زیر خاکی در فصل سوم این سریال هم حضور دارند. تاکنون لیست دقیقی از بازیگران جدید سریال زیر خاکی 3 اعلام نشده است. اما شنیده‌ها حاکی از آنند که گیتی قاسمی در روزهای نخست فیلمبرداری همراه با ژاله صامتی و رایان سرلک جلوی دوربین رفتند. بازی پیام احمدی‌نیا هم به زودی در شهرک دفاع مقدس آغاز خواهد شد. بنابراین لیست بازیگران سریال زیر خاکی ۳ را بدین شرح می‌توان عنوان کرد:

 • پژمان جمشیدی
 • ژاله صامتی
 • هومن برق‌نورد
 • پگیتی قاسمی
 • پیام احمدی‌نیا
 • نادر فلاح
 • ستاره پسیانی
 • رایان سرلک
 • خسرو احمدی
 • نسرین نصرتی
 • مریم سرمدی
 • مهری آل‌آقا
 • اصغر نقی‌زاده
 • اکبر رحمتی
همچنین بخوانید :

زمان پخش سریال زیرخاکی فصل سوم

پیش تولید فصل سوم سریال زیرخاکی به کارگردانی جلیل سامان و تهیه‌کنندگی رضا نصیری‌نیا از آذر ماه 1400 آغاز شده است. در حال حاضر بازیگران اصلی و یک بازیگر جدید که به تازگی در لیست بازیگران سریال زیرخاکی 3 قرار گرفته، بازی خود را در محله‌های قدیمی تهران شروع کرده‌اند. بنابر گفته عوامل این سریال کمدی تاریخی باید منتظر پخش آن در نوروز 1401 از شبکه یک سیما باشیم.

عوامل سریال زیرخاکی فصل 3

به نظر می‌رسد ساخت سریال زیرخاکی فصل سوم با عوامل پشت صحنه فصل قبلی آغاز شده است. این عوامل عبارتند از:

 • کارگردان و نویسنده: جلیل سامان
 • تهیه‌کننده: رضا نصیری‌نیا
 • مدیر برنامه‌ریزی: حسین دیردار
 • دستیار اول کارگردان: رضا شریفی
 • منشی صحنه: آرزو نیک‌پور
 • مدیر فیلمبرداری: بهنام کریمی
 • طراح گریم: عباس عباسی
 • طراحان لباس: الهام شعبانی/مه‌لقا ناقد
 • صدابردار: جواد مقدس
 • طراح صحنه: محسن خدابخشی
 • مدیر تدارکات: حسین لنجانی
 • مدیر صحنه: جاوید جاویدنیا
 • جلوه‌های ویژه میدانی: حمید رسولیان

سوالات متداول

1. سریال زیرخاکی ۳ کی ساخته میشود؟

پیش تولید سریال زیرخاکی فصل سوم از آذر ماه 1400 آغاز شده است. شنیده‌ها حاکی از آنند که فیلمبرداری این سریال از دی ماه در یکی از محله‌های قدیمی تهران و سپس شهرک دفاع مقدس آغاز می‌شود.

2. سریال زیرخاکی 3 کی پخش می شود؟

فصل سه سریال زیرخاکی محصول سیمافیلم برای پخش در روزهای نوروز 1401 از شبکه یک سیما در نظر گرفته شده است.

سخن پایانی

سریال زیر خاکی ۳ محصول سیمافیلم به نویسندگی و کارگردانی جلیل سامان از آذر ماه در تهران کلید خورده است. این سریال کمدی تاریخی به تهیه‌کنندگی رضا نصیری‌نیا برای پخش در روزهای نوروز 1401 از شبکه یک سیما در نظر گرفته شده است. شنیده‌ها حاکی از آنند که تعدادی از بازیگران شناخته شده کشورمان به سریال زیرخاکی فصل سوم اضافه می‌شوند. ما در این مقاله شما را با خلاصه داستان، بازیگران جدید و تاریخ پخش سریال زیر خاکی 3 آشنا کردیم. به ‌ظر شما فصل سه سریال زیرخاکی موفق خواهد بود؟ نظرات خود را در قسمت دیدگاه‌های مجله اینترنتی برای تو با ما به اشتراک بگذارید.

منتخب کاربران
[digikala21626728319] [digikala11626728374] برای تو – سریال زیرخاکی فصل ۳ | خلاصه داستان، بازیگران جدید و اولین تصاویر سریال زیرخاکی 3 (2021)
[digikala11627940163]
لینک مطلب

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا