دانلود پاورپوینت

دانلود پاورپوینت آینده پژوهی چیست 2021

دانلود پاورپوینت آینده پژوهی چیست 2021

دانلود پاورپوینت آینده پژوهی چیست 2021

لینک دانلود محصول

پاورپوینت آینده پژوهی چیست

 

پاورپوینت آینده پژوهی چیست شامل 48 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان علوم اجتماعی ، تاریخ و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

 

مقدمه

آینده پژوهی مشتمل بر مجموعه تلاش هایی است که بااستفاده از تجزیه و تحلیل منابع، الگو ها و عوامل تغییر و یا ثبات، به تجسم اینده های بالقوه و برنامه ریزی برای آنها می پردازد. آینده پژوهی منعکس می کند که چگونه از دل تغییرات (یا تغییر نکردن) «امروز»، واقعیت «فردا» تولد می یابد.

آینده پژوهی معادل لغت لاتین “Futures Study” است. كلمه جمع Futures به این دلیل استفاده شده است که با بهره گیری از طیف وسیعی از متدلوژی ها و بجای تصور «فقط یك آینده»، به گمانه زنی های سیستماتیك و خردروزانه، در مورد نه فقط «یك آینده» بلکه «چندین آینده متصور» مبادرت می شود.

موضوعات آینده پژوهی دربرگیرنده گونه های «ممکن» ،«محتمل» و «مطلوب» برای دگرگونی از حال به آینده می باشند

و …

فهرست مطالب

مقدمه

ضرورت آینده پژوهی

تاریخچه آینده‌پژوهی

فایده آینده‌پژوهی

اهمیت آینده‌پژوهی

پیش‌فرض‌های آینده‌پژوهی

رویکردهای آینده‌پژوهی

روش های مورد استفاده در آینده پژوهی

پایان

 

عنوان : آینده پژوهی چیست

فرمت : پاورپوینت

حجم : 332 کیلوبایت

تعداد صفحات : 48

 

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

 

پاورپوینت آینده پژوهی چیست

دانلود پاورپوینت آینده پژوهی چیست 2021

لینک دانلود محصول

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا