دانلود پاورپوینت

دانلود پاورپوینت زندگینامه استیو جابز 2021

دانلود پاورپوینت زندگینامه استیو جابز 2021

دانلود پاورپوینت زندگینامه استیو جابز 2021

لینک دانلود محصول

پاورپوینت زندگینامه استیو جابز

 

پاورپوینت زندگینامه استیو جابز شامل 37 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

 

مقدمه

  استیو جابز همان کسی بود که با همراهی استیو وزنیاک (Steve Wozniak)، شرکت کامپیوتری اپل (Apple Computers) را پایه‌گذاری کرد. با راهنمایی‌های استیو جابز بود که این شرکت، در فناوری‌های نوین پیشگام شده و محصولاتی مانند آ‌یفون و آی‌پد تولید کرد.

دوران کودکی

استیو جابز در ۲۴ فوریه سال ۱۹۵۵ در سان‌فرانسیسکو، کالیفرنیا به دنیا آمد. پدرش عبدالفتاح جان جندلی اصالتاً سوری و مسلمان بود، مادرش خوان جوئَن کارول شیبل نام داشت و اصالتاً آلمانی – سوئیسی بود. زمانی که استیو به دنیا آمد، پدر و مادرش 23 ساله و هر دو دانشجو از دانشگاه ویسکانسین (University of Wisconsin) بودند ولی هنوز باهم ازدواج نکرده بودند.

از طرفی خوان که فرزند خانواده‌ای مسیحی و بسیار محافظه کار بود، نمی‌توانست رضایت آن ها را برای ازدواج با یک مرد عرب مسلمان جلب کند. تمام این مشکلات دست به دست هم داد تا پدر و مادر استیو به این نتیجه برسند که نمی‌توانند او را بزرگ کنند.

درنهایت پسر خود را هنگامی‌که هنوز نامی نداشت، برای فرزندخواندگی به زوجی از طبقه متوسط به نام‌های پل رینهولد جابز و همسرش که یک ارمنی آمریکایی به نام کلارا هاگوپیان، استیو را به فرزندخواندگی بخشیدند. استیو این زن و مرد را به عنوان پدر و مادر خود واقعی می‌شناخت. پل پدر استیو که یک مکانیک ماهر کارخانه ساخت لیزر بود، همیشه او را تشویق می‌کرد که در گاراژ با وسایل الکتریکی کار کند. همین تشویق و تجربه باعث شد استیو بعدها به الکترونیک علاقه‌مند شود.

و …

 

فهرست مطالب

مقدمه

دوران کودکی

شغل ابتدایی

زندگی خصوصی

پایه‌گذاری شرکت رایانه‌ای اپل

تأسیس شرکت نکست

پیکسار و دیزنی

بازگشت به اپل

سرطان لوزالمعده

درگذشت

واکنش‌ها به مرگ وی

ثبت خانه استیو جابز به‌عنوان یک اثر تاریخی

 

عنوان :  زندگینامه استیو جابز

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 37

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

زندگینامه استیو جابز

دانلود پاورپوینت زندگینامه استیو جابز 2021

لینک دانلود محصول

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا