دانلود پاورپوینت

دانلود پاورپوینت روانشناسی کودک 2021

دانلود پاورپوینت روانشناسی کودک 2021

دانلود پاورپوینت روانشناسی کودک 2021

لینک دانلود محصول

پاورپوینت روانشناسی کودک

 

آنچه باید در مورد کودک یک ساله خود بدانید:

همزمان با افزایش سن کودک، کودک به قدری سریع رشد می کند که به سختی متوجه تغییرات وی می شوید. تماشای رشد و پرورش کودک و نیز  دیدن اینکه شخصیت کودک در حال پدیدار شدن است بسیار دلچسب است و این که شما بخواهید در این روند به او کمک کنید بسیار طبیعی است. ولی آیا می دانید کودک اکنون باید قادر به انجام چه کارهایی باشد و شما چگونه می توانید به او کمک کنید؟

فرزند شما به سنی رسیده است که بسیار مهم است این سن از زندگی او جزو مهم ترین سنین  در تمام زندگی فرزندتان است . حال اگر شما درباره نحوه رفتار در سن یکسالگی چیزی ندانید و یا تصمیم به رفتار با سنن گذشته کنید و اخلاقیات جدید فرزندان را نادیده بگیرید مطمئن باشید فرزندان شما با یک مشکل و چالش اجتماعی بزرگ خواهند شد و در هر لحظه از زندگی اینده انها این چالش تاثیر می گذارد.

مراحل مهم تکاملی در سال اول زندگی: خزیدن و یا چهار دست وپا رفتن:

اكثر كودكان در سنین بین 6 تا 10 ماه یاد می گیرند كه چهار دست و پا راه بروند. اما بعضی از كودكان هیچ وقت چهار دست و پا راه نمی روند و در عوض، در حالت نشسته حركت می كنند (در واقع، خودش را روی زمین می كشد)، بر روی شكم خود می لیزند، یا مستقیما تلاش می كنند كه بلند شوند، بایستند و نهایتا راه بروند. مهم این است كه كودك شما حركت كند و نحوه حركت كردن او چندان مهم نیست.

دانلود پاورپوینت روانشناسی کودک 2021

لینک دانلود محصول

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا