دانلود پاورپوینت

دانلود پاورپوینت زندگینامه هربرت بلومر 2021

دانلود پاورپوینت زندگینامه هربرت بلومر 2021

دانلود پاورپوینت زندگینامه هربرت بلومر 2021

لینک دانلود محصول

پاورپوینت زندگینامه هربرت بلومر

 

پاورپوینت زندگینامه هربرت بلومر شامل 44 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان علوم اجتماعی ، اقتصاد و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

 

مقدمه

هربرت بلومر در سال 1900 در میسوری آمریکا به‌دنیا آمد. او یکی از معروف‌ترین چهره‌های جامعه‌شناسی آمریکا به‌شمار می‌رود. او دانشجوی مید در دانشگاه شیکاگو بود. البته مید شاگردان دیگری نیز داشت اما بلومر با اختصاص دادن زندگی خود به تکمیل و بسط کار مید، نقشی رهبری‌کننده به‌خود گرفته است.

بلومر تا سال 1930 به‌عنوان سخنگوی مکتب رفتارگرایی اجتماعی (Social Behaviorism) بود. بعد از سال 1930 با قبول اصول اساسی کار مید، پایه‌های نظام فکری خود را پی ریخت و نام مکتب خود را کنش متقابل نمادین (Symbolic Interactionism) نهاد. بلومر در طی حیات علمی خویش سمت‌های علمی همچون رئیس گروه جامعه‌شناسی دانشگاه برکلی در کالیفرنیا، رئیس انجمن جامعه‌شناسان امریکایی و رئیس انجمن بین‌المللی جامعه‌شناسان و چندین سمت دیگر را بر عهده داشت. از لحاظ مراتب دانشگاهی نیز به آخرین مدارج و رتبه‌های علمی یعنی مرتبه “استاد برجسته” ارتقاء پیدا نمود. وی که تأثیر فراوانی بر جامعه‌شناسی امروز جهان گذاشته است در سال 1987 در آمریکا درگذشت.

و …

فهرست مطالب

مقدمه
مبانی فکری و زمینه‌های شکل‌گیری نظریه بلومر
آثار
اصطلاحات و نظریات بلومر
اثرگذاری بلومر
پایان

 

عنوان : زندگینامه هربرت بلومر

فرمت : پاورپوینت

حجم : 212 کیلوبایت

تعداد صفحات : 44

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

زندگینامه هربرت بلومر

دانلود پاورپوینت زندگینامه هربرت بلومر 2021

لینک دانلود محصول

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا