دانلود پاورپوینت

دانلود اصول تولید آموزش های ویدیویی ویژه مدرسین 2021

دانلود اصول تولید آموزش های ویدیویی ویژه مدرسین 2021

دانلود اصول تولید آموزش های ویدیویی ویژه مدرسین 2021

لینک دانلود محصول

اینستاگرام، آپارات، یوتیوب، فیسبوک، توییتر و اسنپ‌چت و … همگی افراد را ترغیب به تماشا و به اشتراک‌گذاری ویدیوهای کوچک و دوستانه می‌کنند. این موضوع نشان دهنده اهمیت بالای ویدیو در افزایش تعامل و افزایش شهرت و همچنین کسب درآمد بیشتر برای تولید کننده ویدیو است. در واقع باید گفت که هر مربی و مدرسی که قصد دارد درآمد خود را افزایش دهد، باید ویدیوهای آموزشی تولید کند تا بتواند مخاطبان بیشتری را جذب کرده و درآمد خود را بیشتر کند.

 

 

چرا باید ویدیو آموزشی بسازیم؟

اگر هنوز به عنوان یک مدرس از اهمیت ساخت ویدیوهای آموزشی مطمئن نیستید، در اینجا چند مزیت اساسی را عنوان می‌کنیم که با تولید این نوع محتوای ویدیویی می‌توانید آن‌ها را به دست بیاورید:

افزایش مخاطبان

افزایش تعامل مخاطبان

ارتباط بیشتر و صمیمی تر با مخاطبان

افزایش اعتماد مخاطبان به شما

یک بار تولید دوره آموزشی و فروش آن به تعداد نامحدود

افزایش فروش دوره های آموزشی

و در نهایت افزایش درآمد

 

 

چه کسانی می توانند ویدیوی آموزشی تولید کنند و به درآمد برسند؟

ساخت فیلم های آموزشی کار ساده ای نیست و نیاز به داشتن مهارت هایی دارد تا فیلم های آموزشی با کیفیت بالا تولید شوند و فروش بسیار خوبی داشته باشند.

البته کسب درآمد همیشه جذاب بوده و در مبحث تدریس آنلاین و آموزش ویدیویی نیز درآمدهای بسیار زیادی توسط مدرسین حرفه ای کسب شده است. شاید اطلاعاتی که این افراد در آموزش های خود ارائه کرده اند، با اطلاعات شما در یک سطح قرار داشته باشد و حتی اطلاعات و دانش شما بیشتر از آنها باشد. اما نحوه ارائه این اطلاعات باعث شده که افراد زیادی به درآمدهای نجومی برسند و بسیاری دیگر نتوانند درآمد قابل توجهی از آموزش و تدریس آنلاین کسب کنند.

پس علاوه بر داشتن اطلاعات کافی برای ارائه به دانشجویان، لازم است که مهارت های لازم برای ارائه این اطلاعات را نیز کسب کنید.

با این اوصاف هر مدرسی می تواند علاوه بر تدریس حضوری، آموزش های ویدیویی نیز تولید کند و با فروش این آموزش ها به افراد بسیار بیشتری کمک کند و همچنین درآمد بسیار بیشتری نیز کسب کند. فقط کافیست که نکات مهمی که برای تولید ویدیوهای آموزشی لازم است را به خوبی پیاده سازی کند تا نتیجه لازم را کسب کند.

 

 

چرا بهتر است محتوای آموزش را بصورت ویدیویی تولید کنیم؟

75% یادگیری از طریق كاربرد حس بینابی (فیلم آموزشی و تصاویر) صورت می گیرد.

13%  یادگیری از طریق كاربرد حس شنوایی (آموزش صوتی) صورت می گیرد.

6%  یادگیری از طریق كاربرد حس لامسه صورت می گیرد.

3%  یادگیری از طریق كاربرد حس بویایی صورت می گیرد.

3%  یادگیری از طریق كاربرد حس چشایی صورت می گیرد.

بر اساس این آمار می توان گفت که آموزش های ویدیویی 88 درصد از یادگیری را پوشش می دهند، زیرا برای استفاده از آنها هم حس بینایی و هم حس شنوایی به کار گرفته می شود و این موضوع می تواند میزان یادگیری آموزش را در افراد بسیار بیشتر کند.

به همین دلیل است که آموزش های ویدیویی مخاطبان بیشتری دارند و افراد حاظرند هزینه بیشتری بپردازند تا یک آموزش را با فرمت ویدیویی دریافت کنند (بجای اینکه آن آموزش را با فرمت متنی دریافت کنند).

 

در نتیجه شما می توانید با ساخت و تولید آموزش های ویدیویی، درآمد قابل توجهی از این کار کسب کنید.

 

 

در این آموزش به چه نکاتی پرداخته شده؟

همانطور که گفته شد، میزان یادگیری در آموزش های ویدیویی بسیار بیشتر از سایر فرمت های آموزشی است و به همین جهت این نوع از آموزش ها طرفداران بیشتری دارند که باعث شده با وجود اینکه آموزش های ویدیویی نسبت به سایر فرمتها قیمت بیشتری دارند، فروش بیشتری هم داشته باشند. که این مورد یکی از نکات مهم برای تولید آموزش ویدیویی به شمار می رود و البته موارد دیگری نیز در این موضوع اهمیت دارند که در این آموزش به آنها نیز پرداخته ایم.

 

احتمالا بارها دیده باشید و تجربه کرده باشید که فردی با اطلاعات و دانش کمتر، توانسته موفقیت بیشتری نسبت افراد زیادی که تخصص بیشتری دارند، کسب کند. به نظر شما دلیل موفقیت این افراد چیست؟ چرا خیلی از افراد متخصص نمی توانند در تدریس و یا حتی سایر کارها موفقیت بزرگی کسب کنند و به درآمد خیلی خوبی برسند؟

در این آموزش بصورت کامل به این موضوع خواهیم پرداخت و راهکارهای عملی برای رفع این مشکلات را ارائه خواهیم کرد. تا بتوانید خیلی راحتتر به این مشکل غلبه کنید و شما هم در مسیر موفقیت بزرگی در آموزش و تدریس آنلاین قرار بگیرید.

 

همچنین در بخشی دیگر از این آموزش، تجهیزات مورد نیاز برای ساخت آموزش های ویدیویی را بررسی می کنیم و چند نمونه از این تجهیزات را معرفی خواهیم.

البته روش های مختلف تولید ویدیوهای آموزشی را نیز معرفی می کنیم و پس از آن مشاهده خواهید کرد که روش هایی وجود دارند که نیاز به هیچ تجهیزات اضافه ای ندارند و با همین امکاناتی که در اختیار دارید می توانید آموزش های ویدیویی با کیفیت بسیار بالا تولید کنید و از فروش آنها به درآمد قابل توجهی برسید.

 

ضمنا در این دوره به معرفی و آموزش نکات کلیدی قبل و حین فیلمبرداری می پردازیم تا بتوانید با رعایت این نکات، آموزش های ویدیویی بهتری را تولید کنید و در نظر داشته باشید که اگر این نکات به درستی اجرا نشوند، ویدیوی تولید شده، از کیفیت لازم برای ارائه و فروش برخوردار نخواهد بود.

 

و مورد دیگری که در این دوره آموزش داده می شود، تدوین ویدیو با نرم افزار پریمیر است که در آن شما یاد می گیرید که ویدیوهایی که تولید کرده اید را در نرم افزار پریمیر ویرایش کنید و قسمت های اضافه را برش بزنید و سکانسهای مختلف را به هم متصل کنید. ضمنا نحوه حذف پرده سبز را یاد می گیرید و می توانید پس زمینه مورد نظر خود را در ویدیوهایتان اضافه کنید تا به این ترتیب، جذابیت ویدیوی آموزشی خود را چند برابر کنید. ضمن اینکه با این آموزش می توانید چندین ویدیو یا عکس و حتی صدا و آهنگ را با یکدیگر تلفیق کنید و در نهایت یک ویدیوی حرفه ای و جذاب تولید کنید و آن را با فرمت mp4 خروجی بگیرید.

 

نکته دیگری که آموزش داده می شود مربوط به کم کردن حجم ویدیو است و شما می توانید بدون اینکه کیفیت فیلم شما کم شود، حجم آن را تا حد زیادی کم کنید و به این ترتیب می توانید این فیلم آموزشی را راحتتر و سریعتر در اختیار مخاطبان خود قرار دهید. زیرا هم حجم اینترنت کمتری برای دانلود مصرف می شود و هم اینکه فضای کمتری را برای ذخیره سازی نیاز دارد. این در حالی است که کیفیت مطلوبی نیز دارد.

 

 

آنچه در این فایل آموزشی ارائه شده است:

تاثیر آموزش های ویدیویی در میزان درآمد مدرس

چرا آموزش های ویدیویی مشتریان بیشتری دارند

دلیل موفق نشدن بسیاری از مدرسان حرفه ای

راهکارهای عملی و تجربی برای مقابله با ترس از دوربین

تجهیزات مورد نیاز برای ساخت آموزش های ویدیویی

روش های تولید ویدیوهای آموزشی

تمرین های لازم قبل از ضبط فیلم

نکات مهم در زمان فیلمبرداری

(نکاتی که اگر رعایت نکنید، ویدیوی آموزشی شما فاقد کیفیت لازم خواهد بود)

تاثیر زبان بدن در اثرگذاری آموزش

برش زدن ویدیو در پریمیر

حذف پس زمینه ویدیو با پریمیر

افزودن موسیقی به ویدیوی آموزشی در پریمیر

خروجی گرفتن از ویدیوی ویرایش شده

کاهش حجم ویدیوی آموزشی بدون کاهش کیفیت

 

 

تضمین کیفیت آموزشها

در تمام بخش های این دوره آموزشی، سعی شده که از بیان نکات کم اهمیت و فاقد ارزش خودداری شود و فقط چکیده و اصل مطلب برای شما توضیح داده شود؛ زیرا زمانی که برای استفاده از این آموزش صرف می کنید برای ما ارزش بسیار زیادی دارد و به هیچ وجه نمی خواهیم با نکات حاشیه ای و بی کیفیت، زمان شما را هدر دهیم و به شما این تضمین را می دهیم که تمام قسمت های این دوره آموزشی با محتوای خالص و بهینه، تهیه شده و در اختیار شما قرار می گیرد.

 

توجه: این آموزش ها مربوط به فصل پنجم دوره تبدیل دانش به ثروت است و در صورتی که در این دوره شرکت کرده اید، نیازی به تهیه این آموزش ندارید.

 

 

فرمت، زمان و کیفیت آموزش

فایل های این آموزش شامل 8 بخش بصورت ویدئویی و با فرمت mp4 در اختیار شما قرار داده می شود و می توانید با دستگاه های مختلف مانند تلویزیون، لپ تاپ و حتی با گوشی خود این آموزش ها را مشاهده کنید. کیفیت ویدئو بصورت HD بوده و زمان ویدئوها 135 دقیقه می باشد.

8 فایل ویدئویی با فرمت mp4 – زمان آموزش ها: 135 دقیقه

 

 

برای خرید این آموزش نیاز به راهنمایی دارید؟

برای تهیه این آموزش کافیست که روی دکمه   “خرید و دانلود”   کلیک کنید و سپس مشخصات خواسته شده در فرم پیش فاکتور را تکمیل کنید و روی دکمه    “پرداخت آنلاین”    کلیک کنید و سپس در صفحه بانک، هزینه را پرداخت نموده و پس از آن صفحه دانلود این آموزش به شما نمایش داده خواهد شد و می توانید با استفاده از لینک های موجود، فایل های آن را دانلود کنید.

در صورتی که نیاز به راهنمایی بیشتری داشتید، می توانید از طریق پشتیبانی آنلاین که در گوشه صفحه قرار دارد با ما در ارتباط باشید. همچنین در صورت آنلاین نبودن پشتیبان های سایت، می توانید از فرم تماس با ما، سوالات خود را با ما در میان بگذارید.

دانلود اصول تولید آموزش های ویدیویی ویژه مدرسین 2021

لینک دانلود محصول

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا