دانلود پاورپوینت

دانلود پاورپوینت زندگی نامه آنتونی گائودی 2021

دانلود پاورپوینت زندگی نامه آنتونی گائودی 2021

دانلود پاورپوینت زندگی نامه آنتونی گائودی 2021

لینک دانلود محصول

پاورپوینت زندگی نامه آنتونی گائودی ppt در 52 اسلاید تهیه شده که برای دانشجویان معماری بسیار کاربردی می باشد. میتوانید به راحتی این پاورپوینت قابل ویرایش را دانلود کنید. در ادامه بخشی از محتوای این پاورپوینت را به همراه فهرست و تصویر  پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت برای بررسی شما قرار داده ایم و برای داشتن محتوای کامل می توانید این فایل را خریداری نموده و بلافاصله پس از پرداخت آنلاین به محتوای فایل دسترسی داشته باشید. همچنین یک نسخه از این پاورپوینت به ایمیل شما ارسال خواهد شد تا همیشه به آن دسترسی داشته باشید.

 

 

زندگینامه آنتونی گائودی

در سال ۱۸۵۲ درجنوب غربی اسپانیا ودرایالت کاتالونیا در روستایی نزدیک بارسلون به دنیا آمد ودرسال ۸۲-۱۸۷۸بعد از نو آموزی در رشته معماری از مدرسه عالی معماری بارسلونا فارغ التحصیل شد و پس از آن وارد حیطه ملی گرای کاتالان شد و به فعالیتش ادامه داد وی در سال۱۹۲۶ درسن ۷۴ سالگی بر اثر سانحه تصادف در گذشت و در سرداب کلیسای ساگرادا فامیلیا به خاک سپرده شد.

گائودی یکی از معروفترین واصلی ترین طراحان نسل خویش محسوب می شود. در ابتدا با علاقه شدیدی که به تاریخ و معماری قرون وسطی کاتالان داشت وهمچنین احترامی که به این منطق ساختاری و هنرمندانه داشت،طبیعت را به عنوان منبع الهام در تزئین ساختمانهای خود انتخاب کرد.سبک اصلی و ساختاری کاتالان ها اکثرا با قالب پذیری تندیس وار و مجسمه ای منقوش می شد .گائودی از نور و موزائیک های چند بخشی نیز در کارش استفاده می کرد.

 

 

خانه باتلو

خانه باتلو بازسازی یک بلوک آپارتمانی در سال‌های 1905 تا 1907 است و عمده‌ترین سازه غیر دینی گائودی است که همزمان با ساخت گوئل آغاز شد.در این بنا نقوش دریایی موج‌ها، استخوان‌های ماهی وآرواره‌های گشوده دیده می‌شوند.برخی بام خانه را که به اژدها شباهت دارد، تعبیری از خیر وشر می‌پندارند.خانه باتلو یکی از شاهکارهای آنتونی گائودی است.نمای مدرن برجسته آن که امواج دریایی آرام را منعکس می‌کند دنیای شگفت‌انگیز را در پشت جزییات معماری خود پنهان می‌کند.این خانه که یک نقطه مرجع مدرنیسم است، بازدیدکننده را به سفری در قلب ساختمان یا طبقه اصلی دعوت می‌کند.پرسپکتیوها مسحورکننده است.

 

 

آب‌نمای کاسکادا

آنتونی گائودی وقتی که هنوز یک دانشجو بود در طراحی این آب‌نما کمک کرد و اثر خود را بر آن گذاشت.

درحالی که این آب‌نما بیشتر مطابق سبک باروک ساخته‌ شده، همچنان المان‌های زیادی از کار گائودی در آن دیده می‌شود و یک آب‌نمای بزرگ و حیرت‌انگیز است.آنتونی گائودی بیشترین ردپا را در آثار بعدی خود به‌جای گذاشت که به راحتی می‌توانید در آن‌ها سیر تحول سبک او و تفاوت این اثرش با دیگر کارهایش را ببینید.

 

 

 

فهرست

زندگینامه آنتونی گائودی

آثار وی

کلیسای ساگرادا فامیلیا

خانه باتلو

خانه میلا

خانه بوتینز

خانه ویسنس

آب‌نمای کاسکادا

آثار آنتونی گائودی

جوایز و افتخارات

 

 

عنوان: پاورپوینت زندگی نامه آنتونی گائودی

فرمت: pptx

تعداد صفحات: 52 اسلاید

تصویر پیش نمایش اسلایدهای پاورپوینت

دانلود پاورپوینت زندگی نامه آنتونی گائودی 2021

لینک دانلود محصول

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا