دانلود پاورپوینت

دانلود پاورپوینت زندگی نامه تادائو آندو 2021

دانلود پاورپوینت زندگی نامه تادائو آندو 2021

دانلود پاورپوینت زندگی نامه تادائو آندو 2021

لینک دانلود محصول

پاورپوینت زندگی نامه تادائو آندو ppt در 45 اسلاید تهیه شده که برای دانشجویان معماری بسیار کاربردی می باشد. میتوانید به راحتی این پاورپوینت قابل ویرایش را دانلود کنید. در ادامه بخشی از محتوای این پاورپوینت را به همراه فهرست و تصویر  پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت برای بررسی شما قرار داده ایم و برای داشتن محتوای کامل می توانید این فایل را خریداری نموده و بلافاصله پس از پرداخت آنلاین به محتوای فایل دسترسی داشته باشید. همچنین یک نسخه از این پاورپوینت به ایمیل شما ارسال خواهد شد تا همیشه به آن دسترسی داشته باشید.

 

 

زندگی نامه تادائو آندو

تادائو آندو در 13 اكتبر 1941 ميلادي در اوزاكاي ژاپن ديده به جهان گشود، در سالهاي 69-1962 م . تعاليم خود آموخته و غير آكادميك خود را به عنوان يك معمار با سفرهاي آموزشي به اروپا، آمريكا و آفريقا و مطالعه بر روي خانه هاي فرانك لويدرايت و كارهاي مدرنيسم قديمي (كلاسيك) تكميل كرد.

افزايش كمي آثار او در سطح معماريهاي مسكوني، كليساها، موزه ها و مجتمع هاي تجاري بزرگ، و … با تكيه اي مداوم و تقريباً انحصاري بر ساختارهاي بتن مسلح بزرگ و نمايان است كه عظمت را در معماري او فزوني مي بخشد. او واسطه اي ميان شرق و غرب است، و بتن را ـ با اينكه از مواد جدايي ناپذير جنبش مدرن اروپاست ـ در جهت نشان دادن زيبايي شناسي شرقي به كار مي برد.

اولين تمرين معماريش را در سال 69 م . در اوزاكا آغاز كرد و تاكنون بيش از صد و پنجاه پروژه معماري را طراحي كرده است.او از با نفوذ ترين معماران پست مدرن نسل دوم ژاپن محسوب مي شود. توجه عمده وي بر تفليق فرمهاي مدرن با مفاهيم و شيوه هاي سنتي ژاپن استوار است ؛ به بيان دقيق تر، هدف او تغيير معناي طبيعت از گذرگاه معماري است.

 

 

مصالح در معماری تادائو آندو

بتن خام، خورشید، آسمان، آب و سایه یا به بیان بهتر، فضا. تاکید آندو بر این است که بهره برداران ساختمان باید طبیعت را تجربه و آن را احساس کنند و این در سنت زادگاه و محل زندگی او ریشه دارد. عناصر اصلی و متناقض معماری او عبارت هستند از نظم، مردم و عواطف انسانی.

 

 

معبد آب هومپوکو

این مبعد در بالای تپه مشرف به خلیج قرار داد و نمایانگر آرزوی آندو جهت ایجاد مکانی است که بودا و تمام موجودات زنده قادر باشند در آن و درون محیطی پوشیده از نیلوفر آبی به خواب فرو روند. حوضچه بیضی شکل با قطرهایی برابر 130 فوت و 98 فوت در بالای تپه قرار دارد. یک برش در میانه حوضچه شکل گرفته و پلکانی رو به پایین در آن ایجاد شده است.

 

 

معرفی آثار تادائو آندو

برای اینکه بتواند با معماری سراسر دنیا آشنا شود از کشور خود ژاپن خارج شد برای سیاحت و و مشاهده بناهای معماری بزرگ مانند ( معابد، مقابر، موزه‌ها، کلیساها ) به اروپا و آمریکا و آفریقا سفرکرد. علاوه بر این بر روی طراحی پروژه‌های معماران بزرگ مانند فرانک لوید رایت ، لویی کان ، لوکوربوزیه و…مطالعه و تحقیق کرد و این مطالعه‌ها کمک شایانی به آموختن علم معماری به تادائو آندو کرد.

 

 

فهرست

زندگی نامه تادائو آندو

عماری تادائو آندو

مصالح در معماری تادائو آندو

عقاید و سبک تادائو آندو

دیدگاه های تادائو آندو

خانه ردیفی سومیوشی

معبد آب هومپوکو

کلیسای روی آب

کلیسای نور

موزه چوب

معرفی آثار تادائو آندو

ویژگی خاص معماری تادائو آندو

 

عنوان: پاورپوینت زندگی نامه تادائو آندو

فرمت: pptx

تعداد صفحات: 45 اسلاید

تصویر پیش نمایش اسلایدهای پاورپوینت

دانلود پاورپوینت زندگی نامه تادائو آندو 2021

لینک دانلود محصول

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا