ورزش و سلامتی

برای تو – هزینه عمل لاپاراسکوپی معده توسط دکتر قدسی چقدر است؟ (2021)

برای تو – هزینه عمل لاپاراسکوپی معده توسط دکتر قدسی چقدر است؟ (2021)

هزینه عمل لاپاراسکوپی، یکی از دغدغه افرادی است که قصد انجام این عمل را دارند. اگر شما هم به دلیل چاقی مفرط و وجود چربی‌های اضافه اعتماد به نفس خود جهت حضور در موقعیت‌های اجتماعی مختلف را از دست داده‌اید یا چاقی سبب بروز مشکلات فراوانی برای شما شده است، احتمالا ایده انجام جراحی به ذهنتان خطور کرده باشد.

بهتر است این نکته را در نظر داشته باشید که لاپاراسکوپی در واقع یک روش جهت انجام عمل لاغری است. در این مطلب قصد داریم با جزئیات این عمل بیشتر آشنا شده و ببینیم هزینه انجام آن توسط دکتر قدسی چقدر است و به چه عواملی بستگی دارد.

پیشنهاد می‌کنیم در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، تا پایان مقاله ما را دنبال کنید.

آشنایی با عمل اسلیو معده به روش لاپاراسکوپی

در حالت کلی، می‌توان گفت لاپاراسکوپی یک نوع روش جدید جراحی به شمار می‌رود که در عمل پزشکی می‌تواند کاربردهای زیادی داشته باشد. بهتر است این نکته را بدانید که استفاده از این روش در جراحی‌های چاقی مانند اسلیو معده، سبب جلوگیری از ایجاد برش‌های عمیق و جای بخیه‌های زیاد می‌شود.

در عمل لاپاراسکوپی معده، جراح در ابتدا با وارد کردن دوربینی به اسم لاپاراسکوپ معده را مشاهده و سبب قسمت‌های مورد نیاز را جدا می‌کند. همچنین به این نکته توجه داشته باشید که این نوع جراحی در دسته عمل‌های کم تهاجم قرار می‌گیرد؛ چرا که طی آن جراح فقط با ایجاد چند سوراخ می‌تواند به نقاط داخلی شکم دسترسی داشته باشد.

منبع: https://drhamedghodsi.com/%d9%87%d8%b2%db%8c%d9%86%d9%87-%d8%b9%d9%85%d9%84-%d8%a7%d8%b3%d9%84%db%8c%d9%88-%d9%85%d8%b9%d8%af%d9%87-%da%86%d9%82%d8%af%d8%b1-%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%9f

آشنایی با فاکتورهای موثر بر هزینه عمل لاپاراسکوپی اسلیو معده

احتمالا این سوال برای شما هم ایجاد شده باشد که این روش که در آن تعداد و عمق بخیه‌‌ها و جای زخم به حداقل خودش می‌رسد، چه مقدار هزینه دارد. برای پاسخ دادن به این سوال بهتر است بدانید که انجام این جراحی، به فاکتورها و عوامل مختلفی بستگی دارد که هر کدام از آنها دائما در نوسان هستند.

برخی از مهم‌ترین عواملی که می‌توانند روی هزینه عمل لاپاراسکوپی توسط دکتر قدسی تاثیرگذار باشند، شامل موارد زیر می‌شوند:

  • هزینه تجهیزات و دستگاه‌های مورد نیاز برای عمل
  • میزان هزینه مرکز درمانی‌ و بیمارستانی که عمل در آن انجام می‌شود
  • دستمزد دکتر بیهوشی پرستاران و…
  • هزینه وسایل یکبار مصرف

علاوه بر موارد گفته شده، دستمزد جراح هم می‌تواند روی هزینه نهایی این عمل تاثیر بگذارد. در ادمه به بررسی هر یک موارد بالا خواهیم پرداخت.

هزینه تجهیزات عمل اسلیو؛ عامل مهم در هزینه عمل لاپاراسکوپی توسط دکتر قدسی

یکی از عوامل مهمی که می‌تواند روی هزینه نهایی این عمل تاثیرگذار باشد، تجهیزاتی است که برای انجام آن مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نکته را در نظر داشته باشید که تمامی وسایل و تجهیزات مورد نیاز برای این جراحی، همگی از سیستم‌های پیشرفته و بروز هستند.

همچنین لازم است بدانید که تمامی این وسایل ساخت کشور آمریکا بوده و در ساخت آنها از قطعات تخصصی و پیشرفته استفاده شده است. توصیه ما به شما عزیزان این است که این فاکتور مهم را دست کم نگیرید؛ چرا که حتی اگر جراح شما جزء برترین پزشکان حوزه کاری خودش هم باشد، بدون این تجهیزات نمی‌تواند شما را به نتیجه دلخواهتان برساند.

هزینه عمل لاپاراسکوپی اسلیو معده

میزان هزینه مرکز درمانی و بیمارستان

به عنوان یکی دیگر از مواردی که هزینه عمل لاپاراسکوپی به آن بستگی دارد، می‌توانیم به هزینه بیمارستانی که قرار است عمل در آن انجام شود، اشاره کنیم. طبیعی است که اگر بیمارستانی که بیمار انتخاب می‌کند، زیر نظر بخش دولتی باشد، قطعا هزینه‌های حاصل از آن پایین‌تر خواهد بود.

در صورتی که بیمار برای انجام عمل، یکی از بیمارستان‌های مربوط به بخش خصوصی را انتخاب کند، قطعا هزینه نهایی عمل لاپاراسکوپی، در مقایسه با بیمارستان‌های دولتی بالاتر می‌رود. بیمارستان‌های خصوصی در ازای کیفیت بالای خدماتی که ارائه می‌دهند، هزینه بیشتری هم دریافت می‌کنند.

دستمزد کادر اتاق عمل، پرستاران؛ از فاکتورهای هزینه عمل لاپاراسکوپی

همانطور که تا این بخش توضیح داده‌ایم، لاپاراسکوپی یکی از انواع روش‌هایی است که جراح به کمک آن عمل را به انجام می‌رساند. لازم است به این مورد توجه داشته باشید که برای انجام این عمل، علاوه بر جراح نیاز به کادر اتاق عمل خواهیم داشت.

تمامی پرستاران، دکتر بیهوشی که بیمار را قبل از شروع عمل به کمک داروهای مخصوص بیهوش می‌کند و… همگی بابت وظایفی که بر عهده دارند، هزینه‌ای را دریافت می‌کنند که می‌تواند روی قیمت نهایی جراحی تاثیرگذار باشد.

جراحی اسلیو معده توسط دکتر قدسی

عامل موثر بر هزینه عمل لاپاراسکوپی توسط دکتر قدسی؛ هزینه وسایل یکبار مصرف مورد نیاز

یکی دیگر از عواملی که می‌توانیم از آن به عنوان فاکتوری تاثیرگذار بر هزینه این جراحی یاد کنیم؛ وسایل یکبار مصرفی هستند که در طول عمل مورد استفاده قرار می‌گیرند. از آنجایی که این وسایل یکبار صرف هستند، باید برای هر بیمار به صورت مجزا تهیه شوند؛ بنابراین هزینه حاصل از آنها روی هزینه نهایی عمل لاپاراسکوپی محاسبه خواهد شد.

صرفه جویی در هزینه عملاسلیو معده به روش لاپاراسکوپی؛ با انتخاب درست پزشک

بهتر است این نکته را در نظر داشته باشید که در این عمل انتخاب یک پزشک ماهر از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. در صورتی که برای انجام این کار به پزشکی مراجعه کنید که دانش و تجربه مورد نیاز را در اختیار نداشته باشد، نه تنها به نتیجه دلخواهتان نمی‌رسید بلکه ممکن است به سلامت شما آسیب وارد شود.

در چنین حالتی باید جهت رفع عوارض عمل یا نیاز به جراحی مجدد؛ هزینه اضافه‌ای را پرداخت کنید. بنابراین می‌توان گفت که با داشتن انتخاب درست در زمینه پزشک، می‌توانید تا حد زیادی در هزینه عمل اسلیو معده به روش لاپاراسکوپی و هزینه‌های بعد از آن صرفه جویی کنید.

مزایای انجام عمل اسلیو معده به روش لاپاراسکوپی توسط دکتر قدسی

دکتر سید حامد قدسی از جراحان برتر و بنام در زمینه انواع جراحی‌های چاقی مانند اسلیو معده هستند که توانسته‌اند با به کارگیری دانش و تخصص خود به افرادی که از چاقی مفرط رنج می‌برند، جهت رسیدن به وزن ایده آلشان کمک کنند.

از مزایای انجام عمل اسلیو معده توسط دکتر قدسی می‌توان به تجربه و دانش بالای ایشان اشاره کرد که این امر می‌تواند تضمین کننده سلامتی و درصد موفقیت عمل باشد. شما عزیزان می‌توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره عمل اسلیو معده به روش لاپاراسکوپی به وب سایت دکتر به آدرس drhamedghodsi.com مراجعه کرده و از راهنمایی‌های لازم بهره‌مند شوید.

برای تو – هزینه عمل لاپاراسکوپی معده توسط دکتر قدسی چقدر است؟ (2021)

لینک مطلب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا