دانلود پاورپوینت

دانلود پاورپوینت نظریه هرم هدف گذاری 2021

دانلود پاورپوینت نظریه هرم هدف گذاری 2021

دانلود پاورپوینت نظریه هرم هدف گذاری 2021

لینک دانلود محصول

پاورپوینت نظریه هرم هدف گذاری

 

پاورپوینت نظریه هرم هدف گذاری شامل 18 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

 

مقدمه

برنامه‌ریزی استراتژیک مؤثر برای موفقیت هر کسب‌وکاری ضروری است. این فرآیندی است که مدیران اجرایی ارشد برای فکر کردن به موفقیت سازمان‌شان در آینده از آن استفاده می‌کنند و بدون وجود آن سازمان به احتمال زیاد محکوم به شکست خواهد بود.

اما اگر افراد درک درستی از استراتژی سازمان نداشته باشند، هرچقدر هم که استراتژی شما خوب باشد، شکست خواهد خورد. چرا که آنها نمی‌توانند بفهمند که سازمان به کجا می‌رود یا چگونه می‌توانند به شما کمک کنند تا به جایی که می‌خواهید برسید. آنها احتمالا ناامید و گیج می‌شوند، ممکن است مشتریان احساس نارضایتی کنند و دیگر ذی‌نفعان نیز اعتقادشان را به توانایی سازمان شما از دست بدهند.

در نتیجه کسب‌وکار شما نیازمند یک برنامه‌ریزی استراتژیک مؤثر و یک استراتژی خوب برای توضیح آن است. همچنان که یک نقشه، کاراتر از فهرستی از مسیرهاست، توضیح تصویریِ استراتژی‌ می‌تواند به شکلی مؤثرتر از مجموعه‌ای از اسناد، استراتژی شما را توضیح دهد.

یک تکنیک معروف برای توصیف تصویری استراتژی «هرم اهداف» نام دارد، چرا که عوامل استراتژی را به شکلی تصویری توضیح می‌دهد.

توضیح کلی از هرم هدفگذاری

اول از همه یک توضیح کلی از هرم هدفگذاری بدم، طراحی هرم ها بر اساس زمان هستند، یعنی یک هرم داریم، هرم اهداف سالیانه س، یا هرم اهداف ده سال بعدمونه، یا اصلا هرم میشه یک هرم ماهیانه، یا هرم هفتگی، و هرم روزانه، پس هرم ها بر اساس زمان طراحی میشن، نکته دوم و مهمی که هرم هدفگذاری داره، موضوع سلسله مراتب هستش یا اولویت بندی، و هرم طبقه بندی داره، هدفی که بالای هرم نوشته میشه، از هدف پایین ترش مهم تره، اگر یک روزی قرار باشه، یک کدام از این هدف ها فدا بشن برای هدف مهم تر، اون هدف مهم تره، هدف بالایی خواهد بود، یعنی مجبور  باشی هرکدوم از هدف هایی پایین رو فدای هدف بالایی بکنی.

  و …

 

فهرست مطالب

مقدمه

توضیح کلی از هرم هدفگذاری

هرم ایران دخت

سلسله مراتب هرم

هرم ماهیانه

 

عنوان : نظریه هرم هدف گذاری

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 18

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

نظریه هرم هدف گذاری

دانلود پاورپوینت نظریه هرم هدف گذاری 2021

لینک دانلود محصول

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا