دانلود پاورپوینت

دانلود پاورپوینت بررسی پایداری و دوام مکانیزم های خود ترمیمی 2021

دانلود پاورپوینت بررسی پایداری و دوام مکانیزم های خود ترمیمی 2021

دانلود پاورپوینت بررسی پایداری و دوام مکانیزم های خود ترمیمی 2021

لینک دانلود محصول

پاورپوینت بررسی پایداری و دوام مکانیزم های خود ترمیمی

(بررسی پیشرفت های اخیر در بتن و آسفالت خود ترمیم شونده)
پاورپوینت بررسی پایداری و دوام مکانیزم های خود ترمیمی شامل 37 اسلاید  (ویژه رشته های مهندسی عمران و ساختمان) می باشد. در ادامه بخشی از متن این پاورپوینت و فهرست آن را برای شما قرار داده ایم و در انتها نیز تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزییات آن را مشاهده نمایید و در صورت تمایل به داشتن این پاورپوینت ، اقدام به خرید آن نمایید.

.
مقدمه:

زیرساخت ها از مصالح مختلفی ساخته می شوند. این مقاله به بررسی سازه های موجود در مهندسی عمران به خصوص بتن و آسفالت می پردازد . انتظار عموم از  چنین زیرساخت هایی ، خدمت پذیری و کارایی بالا ، دوام زیاد و اثرات منفی اکولوژیکی بسیار محدود می باشد. استفاده از مصالح خود ترمیم شونده باعث ایجاد راه حل هایی برای حل این مسئله شده است. همچنین مروری کلی بر توسعه و پیشرفت های جدید حاصل شده در مورد اثر خود ترمیمی ترک ها در مصالح سیمانی و بتن آسفالتی انجام می شود. اولین طرح مورد بحث در مورد بتن باکتریایی می باشد
که طی آن باکتری ها در بتن مخلوط می شوند و باعث ایجاد رسوب کلسیت در ترک می شود که باعث آب بندی شدن و افزایش دوام سازه های بتنی می شود. در حالت بعد ، مصالح سیمانی مسلح فیبری هیبریدی که می توانند به صورت مکانیکی ترک ها را در حین وقوع ترمیم نمایند ، مورد بررسی قرار می گیرند. آخرین ترکیب ارائه شده در این مقاله در مورد لکه گیری در بتن آسفالتی متخلخل و نحوه ترمیم خرابی توسط ایجاد غلاف های بسیار کوچک محصور شده یا رشته الیاف های فولادی می باشد. نتایج حاصل شده از تمام پروژه های نشان می دهند که پدیده خود ترمیم شوندگی یک معجزه نیست ، اما می توان مصالح را با استفاده از این پدیده طراحی نمود.

.
فهرست:

عنوان
چکیده
مقدمه
پروژه های خود ترمیم شونده
بتن زیستی
بتن فیبری خود ترمیم شونده
بتن آسفالتی متخلخل خود ترمیم شونده

.

عنوان: بررسی پایداری و دوام مکانیزم های خود ترمیمی

فرمت: پاورپوینت

تعداد صفحات: 37 اسلاید

ارائه شده در: فروشگاه های سازه برتر

.

تصویر پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت:

۲۰۱۶-۱۰-۲۵_۱۱-۱۱-۰۰

دانلود پاورپوینت بررسی پایداری و دوام مکانیزم های خود ترمیمی 2021

لینک دانلود محصول

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا