بیوگرافی

برای تو – طلاق مایلی سایرس و لیام همسورث؛ زوج زیبا در ایستگاه آخر (2021)

برای تو – طلاق مایلی سایرس و لیام همسورث؛ زوج زیبا در ایستگاه آخر (2021)[digikala31626902682] [digikala31626902754]

برترین‌ها: بالاخره ازدواج مایلی سایرس و لیام همسورث به‌طور رسمی و قانونی پایان یافت. قاضی پرونده، در هفته‌ای که گذشت، مدارک طلاقشان را امضا کرد. وکیل مشهور طلاق، لارا ویسر، که تاکنون پرونده طلاق بسیاری از سلبریتی‌های زن را در دست داشته، پرونده این مورد را نیز برعهده گرفته بود.

البته باوجود اینکه روال طلاق پیش رفت، دادگاه اعلام کرده که این زوج، به‌طور رسمی تا ۲۲ فوریه ۲۰۲۰ مجرد نخواهند بود و در وضعیت تاهل قانونی باقی می‌مانند.

مایلی و لیام، توافقاتی را با یکدیگر انجام دادند تا بتوانند برای انجام مراحل نهایی طلاقشان به رضایتی دوطرفه برسند.

یکی از منابع نزدیک به لیام همسورث در اینباره گفت که: «اکنون که لیام و مایلی به‌صورت قانونی از یکدیگر جدا شده‌اند و تمامی این داستان‌ها را پشت‌سر گذاشته‌اند، هردوی آن‌ها به آرامش رسیده‌اند. این پرونده طلاق، چندان پیچیده نبود، زیرا طلاقی توافقی بود و وکلا پرونده را مدیریت می‌کردند. درآمد‌های آن‌ها حتی در دوران ازدواجشان جداگانه بود و همین مسئله به سهولت طلاقشان کمک می‌کرد. هردوی این زوج کاملا آماده جدایی بودند و هر تلاشی لازم بود را انجام دادند. آن‌ها از بستن پرونده این بخش از زندگیشان خوشحال هستند».

با وجود اینکه سه هفته از خبر طلاق لیام و مایلی گذشته بود، اما تا چند روز پیش که خبر نهایی شدن پرونده طلاق منتشر شود، طرفداران این زوج، خبری دریافت نکرده بودند. دادگاه طلاق اعلام کرده بود تا وقتی که لیام همسورث، فهرست تمامی اموالش را به مایلی و دادگاه ارائه ندهد، پرونده، تکمیل نخواهد شد و از آنجا که لیام تاکنون این کار را انجام نداده بود، دادگاه، او را ملزم کرد که حتما در تاریخ ۲۱ ژانویه ۲۰۲۰ در دادگاه حاضر شود و احتمالا جریمه‌ای نیز باید بپردازد.

همانطور که به یاد دارید، لیام همسورث در آگوست سال ۲۰۱۹، پس از گذشت کمتر از یک سال از ازدواجش با مایلی سایرس، فرم طلاق را پر کرد. همسورث در فرم طلاق، علت جدایی را «تفاوت‌های وفق‌ناپذیر» عنوان کرد. این دادگاه و دادگاه‌بازی‌ها دو هفته پس از این مسئله اتفاق افتاد که لیام و مایلی، برای اولین بار اعلام کردند که ازدواجشان به پایان رسیده و قصد جدایی دارند.

نماینده مایلی سایرس به خبرگزاری‌ها گفت: «لیام و مایلی بر سر جدایی با یکدیگر توافق کردند. این زوج به این نتیجه رسیده‌اند که درحال حاضر، بهترین کار برای آن‌ها جدایی از یکدیگر و تمرکز برروی زندگی شخصی و حرفه‌شان است. آن‌ها سرپرستی حیواناتشان را به‌طور مشترک قبول کرده‌اند، اما قرار است که حیوانات مشترکشان نزد مایلی بمانند. لطفا به حریم خصوصی آن‌ها احترام بگذارید».

طلاق مایلی سایرس و لیام همسورث نهایی شد

کمی پس از اینکه اخبار طلاق زوج منتشر شد، مایلی با کیتلین کارتر به تعطیلات رفت و با او وقت گذراند. چند هفته بعد، تصاویری از مایلی درکنار کودی سیمپسون در خبرگزاری‌ها منتشر شد. پس از اینکه شایعات خبر جدایی مایلی و لیام بیش از پیش منتشر شد، کودی سیمپسون، موزیسین ۲۲ ساله استرالیایی، واضحا اعلام کرد که با مایلی در رابطه است.
البته تنها مایلی نیست که با قضیه جدایی‌اش کنار آمده است؛ اخیرا شایعاتی پیرامون رابطه رمانتیک لیام همسورث و مدیسون براون منتشر شده است. هرچند که این دو سلبریتی؛ صحبتی در اینباره نکرده‌اند.

هفته پیش نیز لیام همسورث و گابریلا بروکز با یکدیگر دیده شده‌اند و بنابراین شایعاتی درمورد رابطه این دو سلبریتی بر سر زبان‌ها افتاده است.

منبع: eonline

[digikala51626902719] برای تو – طلاق مایلی سایرس و لیام همسورث؛ زوج زیبا در ایستگاه آخر (2021)
[digikala31626902797]
لینک مطلب
[digikala41626902826]

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا