بررسی بازی

برای تو – حضور ناروتو در فورتنایت | تعامل میان دنیای انیمه و بتل رویال (2021)

برای تو – حضور ناروتو در فورتنایت | تعامل میان دنیای انیمه و بتل رویال (2021)[digikala11627939392] [digikala11626713388]

ناروتو یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های دنیای سرگرمی محسوب می‌شود. از سوی دیگر در دنیای گیمینگ با بازی بسیار محبوب فورنتنایت روبرو هستیم که به تازگی خبر آن را شنیده‌ایم که این دنیاها قرار است با همدیگر تلاقی داشته باشند. بر اساس آخرین اخبار ناروتو قرار است به بازی Fortnite بیاید. بر همین اساس در مطلب پیش رویتان به خصوصیات ناروتو در فورتنایت می‌پردازیم.

می‌توان گفت یکی از مهمترین ژانرهای دنیای گیمینگ ژانر بتل رویال (Battle royale) محسوب می‌شود که از مهمترین طلایه‌داران این عرصه می‌توان به عناوینی مثل بازی Fortnite و بازی PUBG اشاره کرد. بازی فورتنایت یک بازی بتل رویال است که توسط کمپانی Epic Games ساخته شده است و همین کمپانی آن را برای پلتفرم‌های مختلف مثل PC، نینتندو سوییچ، PS4، PS5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس و اس و نهایتا Ios و اندروید منتشر کرده است. بر اساس تازه ترین اخبار منتشر شده ناروتو یکی از مهمترین شخصیت‌های دنیای گیمینگ قرار است به بازی فورتنایت بیاید. با ما باشید تا اسکین ناروتو در فورتنایت و همچنین زمان عرضه اسکین ناروتو را بررسی کنیم. در ایxن مطلب لیک های ناروتو در آپدیت تازه فورتنایت را بررسی خواهیم کرد. همراه مجله اینترنتی برای تو بمانید.

حضور ناروتو در فورتنایت | تعامل میان دنیای انیمه و بتل رویال

همچنین بخوانید :

سیزن هفت و لینک کردن ناروتو در فورتنایت تازه ترین خبری است که از سازندگان بازی فورتنایت شاهد منتشر شدن آن هستیم. البته بازی فورتنایت در زمان‌های اخیر همکاری های متعددی را با کمپانی‌های دیگر داشته است و انتشار این خبر چندان دور از انتظار هم نبود. با این وجود می‌توان گفت برخی از اسکین‌هایی که سازندگان بازی فورتنایت معرفی کرده‌اند بیشتر از موارد دیگر توجه مخاطبان را برانگیخته‌اند و اسکین ناروتو در فورتنایت نیز یکی از این موارد محسوب می‌شود.

مخاطبان بازی فورتنایت شاید بیش از هر کاراکتر دیگری منتظر آمدن شخصیت افسانه‌ای دنیای انیمه یعنی ناروتو به بازی فورتنایت هستند و به زودی شاهد حضور این کاراکتر در این بازی ویدیویی ویژه و پرطرفدار خواهیم بود. تصور حضور ناروتو در فورتنایت رویای بسیاری از مخاطبان عرصه سرگرمی است. خبر آمدن ناروتو به فورتنایت از طریق یکسری لیک‌ها و در چند روز اخیر به بیرون درز پیدا کرده است.

حداقل گوشی برای فورتنایت / بهترین موبایل ها برای بازی فورتنایت

از جمله جزئیاتی که در رابطه با حضور ناروتو در این بازی می‌دانیم اضافه شدن شمشیر ناروتو به نام کونای (Kunai) در این بازی محسوب می‌شود. آخرین به روزرسانی بازی فورتنایت آپدیت v18.30 این عنوان محسوب می‌شود که جزئیات آن توسط هکرها لیک شده است. علاوه بر این ID Tagها و Creative Coinهای جدید مربوط به این آپدیت بازی فورتنایت نیز لیک شده‌اند که همگی مربوط به حضور ناروتو در فورتنایت هستند. ID Tagهای لیک شده‌ای که به آن‌ها اشاره کردیم به ترتیب “Headband K” و “Headband S” محسوب می‌شوند که بنابر گمان‌ها به ترتیب به کاکاشی (Kakashi) و ساسوکه (Sasuke) تعلق دارند.

جا دارد اشاره کنیم که منتشر کننده اصلی این خبر فردی به نام HYPEX است که مورد اعتماد بازی‌بازهای فورتنایت است. او به صحت لیک‌هایی که منتشر کرده است اعتماد کامل دارد و این اعتماد او از نام Creative Coinهایی که برای آپدیت جدید این بازی ویدیویی لیک شده‌اند و به ترتیب Ramen و Ninja Scroll نام گرفته‌اند نشات می‌گیرند. علاوه بر این در این رابطه گزارش‌هایی نیز مبنی بر رئیس (Boss) بودن ناروتو در بازی فورتنایت دریافت شده است که پس از مدتی به صحت آن پی خواهیم برد.

جدیدترین بازی های xbox one

سخن پایانی

همچنین بخوانید :

در مطلبی که خواندید خبر پیرامون ناروتو در فورتنایت را مورد بررسی قرار دادیم. در این میان و در رابطه با حضور ناروتو در این بازی آخرین پرسشی که مطرح می‌شود زمان آمدن این قهرمان افسانه‌ای به این بازی ویدیویی است که در حال حاضر متاسفانه پاسخ چندان مشخصی نمی‌توانیم به آن بدهیم. با این وجود می‌توان گفت شمار زیاد عناصر مربوط به ناروتو در فایل‌های بازی فورتنایت حاکی از آن است که طرفداران Fortnite تنها چند هفته با دیدار رسمی با ناروتو در بازی مورد علاقه‌شان فاصله دارند.

همچنین بر اساس لیک‌های قبلی منتشر شده حضور ناروتو در این بازی در بازه‌ای مربوط به فصل هشت و قسمت دوم رخ خواهد داد؛ اما این مورد نیز هنوز توسط کمپانی Epic Games رسما تایید نشده است. البته با وجود تمامی این‌ها نیز می‌توان گفت به علت رسمی نبودن این موارد بهتر است هنوز هم کمی به صحت آن‌ها شک کنیم چرا که ممکن است برنامه‌های سازندگان در هفته‌های پایانی تغییر یابد.

نظر شما در این رابطه چیست؟ نظرات خود را از قسمت پایین و بخش کامنت‌های سایت با ما در ارتباط بگذارید.

منتخب کاربران
[digikala81627939467] [digikala71627932594] برای تو | حضور ناروتو در فورتنایت | تعامل میان دنیای انیمه و بتل رویال (2021)

لینک مطلب

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا