قالب و افزونه

دانلود افزونه ورود به حساب کاربری با پترن داروغه 2021

دانلود افزونه ورود به حساب کاربری با پترن داروغه 2021

دانلود افزونه ورود به حساب کاربری با پترن داروغه 2021

لینک دانلود محصول

افزونه ورود به حساب کاربری با پترن داروغه | افزونه لاگین وردپرس مانند پترن موبایل | افزونه اضافه کردن pattern به لاگین وردپرس | افزونه داروغه

برای تست افزونه از اطلاعات زیر استفاده کنید :

نام کاربری : daroghe

افزونه ورود به حساب کاربری با پترن داروغه

معرفی افزونه ورود به حساب کاربری با پترن داروغه

حتما برای شما هم پیش آمده که هنگام ورود به وبسایتی رمز عبور خود را فراموش کرده باشید. در این صورت معمولا روی دکمه بازیابی رمز عبور کلیک میکنید. در این لحظه یک لینک بازیابی رمز عبور برای ایمیل شما ارسال میشود. شما باید وارد نرم افزار ایمیل(مانند gmail) بشوید و ایمیل مربوطه را باز کنید و روی لینک بازیابی کلیک کنید. خب همین از مرورگر خارج و به نرم افزار ایمیل وارد شدن و پیدا کردن ایمیل مربوطه که اکثر اوقات به پوشه اسپم ها ارسال میشود، پروسه ی خسته کننده ای میباشد و گاها کاربر ها بعد از اینکه ایمیل را پیدا نمیکنند از خیر بازیابی رمز عبور خود میگذرند. و این یعنی از دست دادن یک مشتری! یعنی از دست دادن یک خرید!

 

افزونه داروغه

حال راهکار چیست ؟

تقریبا روی خیلی از وبسایت ها دیده اید که پروسه وارد شدن به حساب کاربری از طریق شماره موبایل می باشد. به این شکل که کاربر شماره موبایل خود را وارد میکند و منتظر می ماند تا کد یکبارمصرف برای اون ارسال شود تا بتواند وارد حسابش بشود.این یعنی تقریبا 30 تا 60 ثانیه معطل شدن کاربر. تازه اگر همه چی خوب پیش برود. یعنی وبسایت درخواست ارسال پیامک را به سرویس ارسال پیامک های انبوه ارسال کند و آن سرویس پیامک را به شماره تلفن شما ارسال کند. که خب گاهی اوقات حتی امکان دارد تا کاربر دریافت پیامک های تبلیغاتی را برای خود غیرفعال کرده باشد که در خیلی از موارد پیامک کد یکبارمصرف هم جز پیامک های تبلیغاتی محصوب میشود!

613dc52b95af8f376619cc32

اما ساده تر از این هم وجود دارد. بدیهی ترین روش ورود به موبایلتان چیست ؟ اگر موبایل اندرویدی داشته باشید یقینا از الگو برای ورود به موبایل استفاده میکنید. پترن یک سیستم ورودی است که تقریبا بیش از 10 سال است که روی گوشی های اندرویدی موجوده و از یک بچه ی 3 4 ساله تا یک فرد کهنسال هم میتواند با کشیدن پترن وارد موبایل بشود.

افزونه ورود به حساب کاربری با پترن داروغه | پترن موبایل کردن pattern

افزونه ورود به حساب کاربری داروغه دقیقا این پروسه را برای وبسایت شما فراهم میکند. با نصب این افزونه کاربران قادر خواهند بود تا با کشیدن پترن و وارد کردن نام کاربریشان وارد حساب خود بشوند.

 

لینک دانلود محصول


دانلود افزونه ورود به حساب کاربری با پترن داروغه 2021

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا