قالب و افزونه

دانلود افزونه ساخت محصولات سفارشی | Product Builder 2021

دانلود افزونه ساخت محصولات سفارشی | Product Builder 2021

دانلود افزونه ساخت محصولات سفارشی | Product Builder 2021

لینک دانلود محصول

افزونه ساخت محصولات سفارشی | افزونه WooCommerce Product Builder

WooCommerce Product Builder – Custom PC Builder

افزونه ساخت محصولات سفارشی 

اخرین نسخه در تاریخ 26 شهریور 1400 می باشد.

معرفی افزونه ساخت محصولات سفارشی

امروز با محصول جدید و بسیار قویی در خدمت شما عزیزان هستیم . افزونه ساخت محصولات سفارشی که به شما امکان می دهد مجموعه ای کامل از قطعات کوچک را به مرحله بسازند بسازید. این افزونه بر اساس ووکامرس با تعدادی از ویژگی های مفید مانند محصول سازگار ، ایمیل تکمیل شده ، فیلترهای ویژگی…


ویژگی های افزونه WooCommerce Product Builder

افزونه ساخت محصولات سفارشی به مشتریان اجازه می دهد تا محصولات کامل را به صورت مرحله به مرحله بسازند. شما می توانید مراحل را تنظیم کنید ، در هر مرحله ، محصولات وجود خواهد داشت. شما تصمیم می گیرید کدام محصولات در یک مرحله ظاهر می شوند و سپس مشتریان یک یا چند محصول را انتخاب می کنند.

ایجاد صفحات سازنده محصول: هر سازنده محصول در قسمت جلویی به عنوان یک صفحه نمایش داده می شود ، مشتریان محصولات خود را در این صفحه می سازند. می توانید به هر میزان که می خواهید سازنده محصول اضافه کنید.

چندین مرحله: برای انتخاب قطعات محصول به تعداد مورد نیاز مشتری اضافه کنید.

تغییر نام مرحله: برای هر مرحله یک نام انتخاب کنید مانند STEP 1 – Mainboard ، STEP 2 – CPU … از کد کوتاه {step_number} برای نمایش تعداد مراحل ارز استفاده کنید.

انتخاب محصول و دسته بندی ها برای هر مرحله: می توانید دسته بندی محصولاتی را که در هر مرحله ظاهر می شوند انتخاب کنید و سپس مشتریان می توانند یکی (یا بیشتر) را در آن مرحله انتخاب کنند.

انتخاب چند محصول: به مشتریان اجازه دهید در هر مرحله بیش از یک محصول اضافه کنند. اگر این گزینه غیرفعال باشد ، هنگامی که مشتریان محصولی را انتخاب می کنند ، به طور خودکار به مرحله بعدی هدایت می شوند.

زمینه مقدار: این گزینه به مشتریان اجازه می دهد تا مقدار محصولات را انتخاب کنند. اگر این گزینه غیرفعال باشد ، مقدار 1 تنظیم می شود.

دکمه پیش نمایش: ویژگی پیش نمایش به مشتریان اجازه می دهد قبل از خرید محصول کامل خود را مشاهده کنند. صفحه پیش نمایش در آخرین مرحله ظاهر می شود ، با فعال کردن این گزینه به مشتریان اجازه می دهید از هر مرحله از صفحه پیش نمایش دیدن کنند.

محصول در هر صفحه: تعداد محصولات نمایش داده شده در یک صفحه در قسمت جلویی را انتخاب کنید.


ویجت ویژگی ها

ویجت های ویژگی به خرید شما کمک می کند تا کالایی را که می توانید خریداری کنید راحت تر پیدا کنید. برای فعال کردن ابزارهای ویژگی ، به ظاهر/ ابزارک مراجعه کنید ، به دنبال ابزارهای بگردید و آنها را به ناحیه نوار کناری بکشید/ رها کنید. لطفاً توجه داشته باشید که افزونه با ویژگی های سفارشی کار نمی کند. برای افزودن/ ویرایش ویژگی ها ، لطفاً از محصولات/ ویژگی ها دیدن کنید

 

فیلتر قیمت: به اجازه دهید محصولات را در محدوده قیمتی پیدا کنید.

فیلتر رتبه بندی: به خرید اجازه دهید محصولات را بر اساس رتبه بندی پیدا کنید.

فیلتر ویژگی: به مجاز اجازه دهید محصولات را بر اساس ویژگی ها پیدا کنید. مانند رنگ ، مارک…

 


 

افزونه ساخت محصولات سفارشی

 


 

/**2.0.9 - 2021.08.03 **/
- ثابت: نمی توان محصول را پس از جستجو به سبد خرید اضافه کرد

لینک دانلود محصول


دانلود افزونه ساخت محصولات سفارشی | Product Builder 2021

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا