بررسی بازی

برای تو – معرفی بهترین بازی شستی برای موبایل به همراه جزئیات آنها (2021)

برای تو – معرفی بهترین بازی شستی برای موبایل به همراه جزئیات آنها (2021)
2 minutes
quality,q 90
https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/664d3783527b060deb7d4eedb71b5ce283adc598_1611391559.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_90

مجموعه کنسول بازی سونی مدل PlayStation 5 Drive ظرفیت 825 گیگابایت به همراه هدست و پایه شارژر

مجموعه کنسول بازی سونی مدل PlayStation 5 Drive ظرفیت 825 گیگابایت به همراه هدست و پایه شارژر
مجموعه کنسول بازی سونی مدل PlayStation 5 Drive ظرفیت 825 گیگابایت به همراه هدست و پایه شارژر
۳۵,۲۹۰,۰۰۰ تومان
quality,q 90
https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/d1476a05bc84a98521a53fad140efa060a6c1bf9_1605099191.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_90

کنسول بازی سونی مدل Playstation 5 ظرفیت 825 گیگابایت

کنسول بازی سونی مدل Playstation 5 ظرفیت 825 گیگابایت
کنسول بازی سونی مدل Playstation 5 ظرفیت 825 گیگابایت
۲۹.۳۵میلیونتومان
quality,q 90
https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/00845e59213bb59ddb870b35c85f32f7ae5afd4f_1605104492.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_90

کنسول بازی مایکروسافت مدل XBOX SERIES S ظرفیت 512 گیگابایت

کنسول بازی مایکروسافت مدل XBOX SERIES S ظرفیت 512 گیگابایت
کنسول بازی مایکروسافت مدل XBOX SERIES S ظرفیت 512 گیگابایت
۲۹,۴۶۹,۰۰۰ تومان
quality,q 90
https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/4cfb337390d4c339c6b9e73c67c9dc87cc54fbdb_1597138601.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_90

کنسول بازی سونی مدل Playstation 4 Slim کد Region 2 CUH-2216B ظرفیت یک ترابایت

کنسول بازی سونی مدل Playstation 4 Slim کد Region 2 CUH-2216B ظرفیت یک ترابایت
کنسول بازی سونی مدل Playstation 4 Slim کد Region 2 CUH-2216B ظرفیت یک ترابایت
۴۷.۲۹میلیونتومان
quality,q 60

تلویزیون ال ای دی هوشمند جی پلاس مدل GTV-50LU722S سایز 50 اینچ

۱۰.۹۹ ۱۰,۹۹۰,۰۰۰
۳٪
۱۰,۶۴۰,۰۰۰ تومان
۱۰.۶۴میلیون تومان
quality,q 60

تلویزیون ال ای دی بست مدل 40BN2070J سایز 40 اینچ

۸.۱۳۹ ۸,۱۳۹,۰۰۰
۸٪
۷,۴۹۹,۰۰۰ تومان
۷.۵۰میلیون تومان
quality,q 60

تلوزیون ال ای دی هوشمند اسنوا مدل SSD-50SA620U سایز 50 اینچ

۱۱,۴۷۰,۰۰۰ تومان
۱۱.۴۷میلیون تومان

بازی‌هایی که برای گوشی‌های موبایل عرضه می‌شوند باید به گونه‌ای باشند تا بازیکنان با راحت‌ترین حالت بتوانند به بازی مشغول شوند. در این مطلب قصد داریم تا چندتا از بهترین بازی شستی برای موبایل را به شما معرفی کنیم.

امروزه که شاهد پیشرفت و ارتقای کیفیت در بازی‌های موبایل هستیم، رفته رفته طرفداران و محبوبیت بازی‌های موبایل در بین کاربران آن‌ها رو به افزایش است. امروز قصد داریم به معرفی بازی شستی بپردازیم و بهترین بازی های شستی برای موبایل را به شما عزیزان معرفی کنیم. پس تا پایان این مطلب همراه مجله اینترنتی برای تو باشید.

بازی های شستی مسابقه ای

بازی‌های مسابقه‌ای از مکانیزم‌های مختلفی در بازی‌هایشان برخوردار هستند که در صورتی که این مکانیزم‌ها را تغییر دهیم بازی برایمان سخت خواهد شد. مکانیزم‌هایی که در رابطه با آن‌ها صحبت می‌کنیم شیوه هدایت و کنترل در بازی است. اگر به بازی‌های مسابقه با ماشین یا موتور توجه کرده باشید، به این موضوع پی خواهید برد که شیوه و چیدمان پدال برای گاز و ترمز و یا حتی دنده عوض کردن به چه صورتی طراحی و در بازی قرار داده شده‌اند.

همچنین بخوانید :

در بازی‌هایی که مبنای آن‌ها بر روی مسابقه با ماشین یا موتور است دکمه‌های کنترل بازی به گونه‌ای طراحی شده‌اند تا بازیکنان با انگشت شستشان بازی را هدایت و کنترل کنند. دلیل این موضوع آن است که انگشت شست در بهترین وضعیت برای گرفتن گوشی در دست و همچنین راحتی برای کنترل بازی قرار دارد. به همین ترتیب بهترین و راحت‌ترین انگشتان برای بازی، انگشتان شستمان هستند. در ادامه تعدادی بازی مسابقه‌ای به شما معرفی خواهیم کرد تا شما عزیزان بتوانید از بین این بازی‌ها انتخاب کنید و از تجربه کردن آنها لذت ببرید.

1. بازی Real Racing

بازی های شستی

اولین بازی در لیستمان بازی محبوب و بسیار پر طرفدار Real Racing است. شیوه کنترل کردن بازی به گونه‌ای است که حتما باید با انگشت شستتان بازی را کنترل و هدایت کنید.

2. بازی Asphalt

بهترین بازی شستی

دومین بازی که در لیست بهترین بازی شستی برای موبایل قرار دادیم مجموعه بازی آسفالت است. در بازی آسفالت، بازی فقط با انگشت شست جریان خواهد یافت و انگشتان دیگر نقشی را در روند بازیتان نمی‌توانند ایفا کنند.

3. بازی Xtreme Motorbikes

بازی های شستی

همچنین بخوانید :

یکی دیگر از بهترین بازی های شستی برای گوشی که در لیستمان آن را می‌خواهیم معرفی کنیم، بازی Xtreme Motor Bikes است. این بازی از حساسیت بالایی در گیم پلیش برخوردار است به همین دلیل شما باید با استفاده درست از دو انگشت شستتان بتوانید موتورتان را در راستای رسیدن به خط پایان به خوبی کنترل و هدایت کنید.

4. بازی Ultimate Motorcycle Simulator

بازی فقط با انگشت شست

بازی بعدی که در لیستمان قرار دادیم یک بازی شبیه ساز موتور سواری تحت عنوان Ultimate Motorcycle Simulator است. در این بازی که جزو بهترین بازی شستی برای گوشی به شمار می‌آید، شما باید با قوانین و فراز و نشیب‌های بازی آشنا شوید. همانطور که از عنوان این بازی مشخص است، شما با یک بازی شبیه ساز رو به رو هستید و باید بر اساس قوانینی که در واقعیت ملزم به رعایت آن‌ها هستید، در بازی نیز آن‌ها را رعایت کنید.

5. بازی Moto Speed

معرفی بازی شستی

همچنین بخوانید :

یکی از بازی‌هایی که بازی فقط با انگشت شست در آن مطرح است، بازی موتورسیکلت سرعت است. در این بازی شما باید با استفاده از انگشت شستتان بازی را پیش ببرید و از آن لذت ببرید. این بازی بر خلاف سایر بازی‌های موتور، حالت جهان باز دارد و همین امر بر جذابیت و محبوبیت این بازی مسابقه‌ای افزوده است.

بازی های جنگی

در کنار بازی‌های مسابقه‌ای که بازی فقط با انگشت شست با آن‌ها امکان پذیر است، بازی‌هایی نیز وجود دارند که در سبک جنگی هستند و بازیکنان علاوه‌بر انگشتان دیگر، باید از انگشت شستشان استفاده بخصوصی را داشته باشند تا بتوانند در طول بازی به موفقیت‌های خوبی دست پیدا کنند. در این قسمت ما لیستی از بازی های شستی که در سبک جنگی و اکشن هستند را برای شما قرار داده‌ایم.

1. بازی PUBG Mobile

بازی های شستی

بازی پابجی موبایل عنوانی است که احتمالا تمامی افرادی که در دنیای گیم فعالیت می‌کنند با این عنوان آشنایی دارند و نام این بازی برای یک بار هم که شده به گوششان خورده است. در بازی پابجی با استفاده از انگشت اشاره نیز باید روند بازی را پیش بگیرید اما انگشتان شست هر دو دست از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هستند و با استفاده از این انگشتان شما باید به جنگ و مبارزه بپردازید. به همین ترتیب ما این بازی را در لیست بهترین بازی شستی قرار دادیم تا شما آن را بیشتر بشناسید.

2. بازی Call of Duty Mobile

بهترین بازی های شستی برای موبایل

همچنین بخوانید :

بازی Call of Duty Mobile، گیم پلی مشابه با بازی پابجی موبایل دارد و کارکرد دکمه‌های بازی نیز تا حدود بسیار زیادی با بازی پابجی موبایل مشابه است. به همین دلیل این بازی را نیز در لیست بازی های شستی قرار دادیم.

3. بازی Mortal Kombat

بازی فقط با انگشت شست

اگر به دنبال بازی فقط با انگشت شست هستید، باید بازی مورتال کمبت را برای گوشی موبایل خود دانلود کنید و به بازی بپردازید. مجموعه بازی مورتال کمبت همانطور که از عنوان این بازی مشخص است، یک بازی رزمی بوده که در طول بازی شما فقط با انگشتان شست هر دو دستتان به بازی مشغول خواهید شد و نیازی به سایر انگشتان نخواهید داشت.

4. بازی Shadow Fight

بهترین بازی های شستی برای گوشی

همچنین بخوانید :

بازی Shadow Fight را احتمالا بشناسید و تجربه بازی کردن این بازی را داشته باشید. بازی شادو فایت یک بازی رزمی است که از نظر گیم پلی و سبک بازی با بازی مورتال کمبت شباهت زیادی دارد. در این بازی نیز شما نیاز دارید تا با انگشتان شستتان به مبارزه بپردازید و حریفانتان را مغلوب خود کنید.

سخن پایانی

بازی فقط با انگشت شست یکی از راه‌هایی است که در بازی‌های موبایل می‌توانید برای بازی بهتر از آن استفاده کنید. هنگامی که در این سبک از بازی‌ها شما با دو انگشت شست خود به بازی مشغول می‌شوید، تمامی امور درون بازی را می‌توانید کنترل کنید و همین امر باعث این موضوع خواهد شد که بازیکنان بتوانند راحت‌تر مراحل و پروسه بازی را به پایان برسانند. نکته دیگری که در این بازی‌ها وجود دارد این است که بازیکنان با خستگی کمتری در طول بازی مواجه خواهند شد.

دلیل این موضوع نیز آن است که بهترین بازی شستی که در این لیست قرار دادیم، انرژی کمتری را صرف حرکت انگشتانشان خواهد کرد و در کنار آن خستگی کمتری بر ذهن آن‌ها خواهد نشست. تمامی این موارد باعث این موضوع شده‌اند که بازی‌هایی که امروزه در دنیای بازارهای بازی آمده‌اند، به شیوه دو انگشتی باشند. به همین ترتیب ما در این مطلب تعدادی از این بازی‌ها را برای شما به صورت لیستی قرار دادیم تا شما عزیزان با برخی از این بازی‌ها آشنا شوید. امیدواریم تا از خواندن این مطلب لذت و استفاده کافی را برده باشید. از این که ما را تا پایان این نوشته همراهی کردید بسیار سپاسگزاریم.

آیا شما با بازی‌هایی که به صورت دو انگشتی انجام می‌شوند موافق هستید؟ چنین بازی‌هایی را تا به حال تجربه کرده‌اید؟ نظرات و پیشنهادات خودتان را با تیم مجله اینترنتی برای تو به اشتراک بگذارید.

برای تو | معرفی بهترین بازی شستی برای موبایل به همراه جزئیات آنها (2021)

لینک مطلب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا