قالب و افزونه

دانلود قالب شرکتی رسپانسیو مدیسه 2021

دانلود قالب شرکتی رسپانسیو مدیسه 2021

دانلود قالب شرکتی رسپانسیو مدیسه 2021

لینک دانلود محصول

قالب وبسایت شرکتی مدیسه، با استفاده از رنگ بندی متفاوت ، ترکیب بندی خاص صفحه و همچنین واکنش گرا توسط تیم طراحی ایده پردازان مهرگستر انجام طراحی و کد نویسی شده است.

گرافیک این سایت به صورت اختصاصی و با متدی زیبا کار شده که در بالای آن منوی سایت تعویه شده است و پس از منوی سایت اسلایدر سه بعدی که در این قالب از یکی از اسلایدر های معروف cut slider  و یا LayerSlider   می توان استفاده کرد که جلوه بسیار زیبایی به وبسایت خود داده می شود.

در زیر اسلایدر مذکور سه قسمت در نظر گرفته شده که در قالب تحت عنوان ویژگی ها می توان برای هر قسمت عکس آپلود کرد و همچنین توضیحاتی درج کرد.

در زیر ویژگی های از خبرنامه پیامکی و همچنین خبرنامه ایمیلی فیدبرنر استفاده شده است که در قسمت سمت راست آن هم می توان نمونه کار ها و یا نمونه پروژه ها و یا تصاویری را به صورت گالری به نمایش گذاشت. در فوتر هم ابزارک در نظر گرفته شده است که با استفاده از ابزارک ها می توان قابلیتها و امکاناتی به سایت اضافه کرد.

قالب وبسایت واکنش گرای مدیسه به صورت تماس صفحه می باشد و با full screen  بودنش جلوه ای زیبا به سایت شما می بخشد.

5ee74327a013b102fd1d1be9.png

قالب واکنش گرای شرکتی مدیسه با اضافه کردن سخن روز در هدر زیبایی خاصی به خود داده که به راحتی از طریق منوی سخن روز اضافه کردن سخنان بزرگان مقدور می باشد.

قالب واکنشگرای شرکتی مدیسه

دارای پنل تنظیمات قالب

پشتیبانی از یکی از اسلایدرهای cut slider  و یا LayerSlider

قابلیت درج سخن روز و سخن بزرگان

ارسال و اضافه کردن نمونه کار، نمونه فعالیت و یا عکسهای پروژه ها از منوی نمونه کارها

خبرنامه پیامکی

خبرنامه ایمیلی فیدبرنر

دارای دو منو در هدر و فوتر قالب واکنش گرای مدیسه

با سئوی عالی

رنگ بندی دلنشنین و متنوع

افزونه های مورد نیاز : اسلایدر سه بعدی cut slider و یا LayerSlider افزونه wp-parsidate برای فارسی سازی و درج اعداد فارسی در سایت افزونه wp sms برای خبرنامه پیامکی و پیشنهاد از طریق پیامک دارای بسته نصبی دوستان عزیزی که سامانه مربوط به افزونه wp sms را ندارند می توانند با درخواست از فروشنده همین قالب سامانه پیامک تبلیغاتی مورد نظر را خریداری نمایند. موفق و موید باشید راستی امتیاز فراموش نشه 

 

5ee743280da48f03313f8cb9.png

لینک دانلود محصول


دانلود قالب شرکتی رسپانسیو مدیسه 2021

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا