لپتاپ

برای تو – دانلود بهترین آنتی ویروس های رایگان 2021 برای کامپیوتر و لپ تاپ (2021)

برای تو – دانلود بهترین آنتی ویروس های رایگان 2021 برای کامپیوتر  و لپ تاپ (2021)
2 minutes
quality,q 90
https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/0efd163d6cc33b53c111c6e39450e8a3b37eadf8_1600690414.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_90

لپ تاپ 15 اینچی ایسوس مدل VivoBook R521JA-BQ083

لپ تاپ 15 اینچی ایسوس مدل VivoBook R521JA-BQ083
لپ تاپ 15 اینچی ایسوس مدل VivoBook R521JA-BQ083
۱۶,۹۰۰,۰۰۰
٪۱۴
۱۴,۴۹۹,۰۰۰ تومان
quality,q 90
https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/bae4a15494947baf5540c64afee44073415e2b26_1618133347.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_90

لپ تاپ 15.6 اینچی ایسوس مدل X543MA-GQ1013

لپ تاپ 15.6 اینچی ایسوس مدل X543MA-GQ1013
لپ تاپ 15.6 اینچی ایسوس مدل X543MA-GQ1013
۱۶۹۰۰۰۰۰۰
٪۱۴
۵۰.۱۴میلیونتومان
quality,q 90
https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/0c3f8132accf8d0fbd149404e110c15ba9a9ac2a_1622539050.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_90

لپ تاپ 15.6 اینچی ایسوس مدل VivoBook S533EQ - A

لپ تاپ 15.6 اینچی ایسوس مدل VivoBook S533EQ - A
لپ تاپ 15.6 اینچی ایسوس مدل VivoBook S533EQ - A
۸,۷۷۰,۰۰۰ تومان
quality,q 90
https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/4209444.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_90

لپ تاپ 15 اینچی لنوو مدل Ideapad 330 - E

لپ تاپ 15 اینچی لنوو مدل Ideapad 330 - E
لپ تاپ 15 اینچی لنوو مدل Ideapad 330 - E
۷۷.۸میلیونتومان
quality,q 60

کابل AUX اچ اند ام مدل A2 طول 1 متر

۱,۰۵۵,۰۰۰ تومان
۱.۰۶میلیون تومان
quality,q 60

کابل AUX اچ اند ام مدل MA-AC طول 1.5 متر

۱,۵۸۵,۰۰۰ تومان
۱.۵۹میلیون تومان
quality,q 60

کابل AUX اچ اند ام مدل A05 - B طول 1 متر

۱,۸۸۵,۰۰۰ تومان
۱.۸۹میلیون تومان
quality,q 60

کابل AUX اچ اند ام مدل A01 طول 2 متر

۱,۲۵۰,۰۰۰ تومان
۱.۲۵میلیون تومان

دانلود بهترین و قوی ترین آنتی ویروس های رایگان 2021 مناسب کامپیوتر مبتنی بر ویندوز اولین قدم در حفظ امنیت شما در اینترنت است. انتی ویروس ها همچنان یکی از موثرترین ابزارها برای در امان ماندن از بدافزارها و ویروس‌ها هستند. اما کدام یک از آنتی ویروس‌ها گزینه بهتری است؟

این روزها و با توجه به اتفاقاتی که طی چند سال گذشته در دنیای فناوری رخ داده، یکی از مهمترین نرم‌افزارهایی که همه ما باید در کامپیوتر یا گوشی خود داشته باشیم، یک آنتی ویروس قدرتمند است. طی یک دهه گذشته نه تنها از تعداد هکرها و مجرمان سایبری کاسته نشده، بلکه تعداد بیشتری هم به جمع آن‌ها پیوسته‌اند. به همین دلیل است که عدم استفاده از یک آنتی ویروس برای لپ‌تاپ یا گوشی می‌تواند برایتان بسیار خطرناک باشد. در این مقاله ما بهترین آنتی ویروس های رایگان 2021 برای کامپیوتر را با اشاره به نقاط قوت و ضعف آن‌ها معرفی کرده‌ایم.

بهترین آنتی ویروس های رایگان 2021 برای کامپیوتر

اما کدام برنامه‌ها بهترین انتخاب برای دانلود آنتی ویروس رایگان برای کامپیوتر هستند؟ در ادامه مطلب با معرفی بهترین آنتی ویروس های رایگان 2021 برای کامپیوتر به این سوال پاسخ می‌دهیم.

1- آنتی ویروس آویرا (Avira) ؛ بهترین آنتی ویروس رایگان برای کامپیوتر 2021

یکی دیگر از انتی ویروس های رایگان برای ویندوز، آویرا است. نسخه رایگان این برنامه تمامی ابزارهای محافظتی که برای محفاظت از خود در اینترنت به آن‌ها نیاز داشته باشید را در اختیار شما قرار می‌دهد و در آن خبری از ویژگی‌های اضافی و غیرکاربردی نیست. نسخه ریگان این آنتی ویروس قوی کامپیوتر، با قابلیت اسکن سیستم برای ویروس‌ها و مسدود کردن آن‌ها، تعمیر فایل‌های آلوده شده، بروزرسانی، سپر محافظتی در برابر برنامه‌های ناشناس و مسدود کننده تبلیغات همراه شده است.

همچنین این نسخه دارای ابزاری است که با استفاده از آن می‌توانید مانع از ردیابی فعالیت‌هایتان توسط وبسایت‌ها شوید. نسخه رایگان آویرا در تست‌های وبسایت AV-TEST موفق شده 99.7 درصد از تهدیدات را خنثی کند و از این نظر جزو بهترین‌هاست. همچنین این برنامه فشار زیادی هم به سیستم شما وارد نمی‌کند.

این نسخه به ابزار ضد باج‌افزار مجهز است و در طول هر ماه نیز یک VPN رایگان با حجم 500 مگابایت در اختیارتان قرار می‌دهد. علاوه بر این ابزارهایی مثل مدیریت پسورد و آنتی فیشینگ از دیگر قابلیت‌های آن هستند. در حقیقت این آنتی ویروس بیشتر به یک آنتی ویروس پولی شبیه است تا رایگان و از همین جهت است که بهترین آنتی ویروس برای کامپیوتر به حساب می‌آید. تنها مشکل آن تبلیغات آزاردهنده هستند که بیخیال شما نمی‌شوند.

دانلود انتی ویروس رایگان آویرا

2. آنتی ویروس بیت دیفندر؛ از بهترین انتی ویروس های رایگان

انتی ویروس های رایگان / دانلود آنتی ویروس رایگان

بیت دیفندر همواره بدون استثنا جزو رتبه‌های اول در فهرست بهترین آنتی ویروس های رایگان است و همیشه از آن به عنوان بهترین آنتی ویروس ویندوز یاد می‌شود. این آنتی ویروس در نسخه‌های متفاوتی عرضه می‌شود که هرکدام از آن‌ها ویژگی‌های فراوانی را در اختیار کاربر قرار می‌دهند. نسخه رایگان بیت دیفندر از یک طراحی مینیمال بهره می‌برد و با وجودی که امکان انجام تنظیمات خاصی را به کاربر نمی‌دهد، اما به طور خودکار و مداوم کامپیوتر شما را اسکن می‌کند و در صورتی که متوجه هر فایل مشکوکی شود، اسکن را دوباره و این بار به صورت دقیق‌تری اجرا می‌کند.

نسخه رایگان بیت دیفندر همچنین دارای یک سپر محافظتی در برابر ویروس‌ها است که به صورت خودکار آدرس وبسایت‌های مشکوک را مسدود کرده و در صورت مشاهده هرگونه رفتار مشکوکی از سوی آن‌ها وارد عمل می‌شود. از جمله ویژگی‌هایی که جدیدا به این نسخه افزوده شده قابلیت ضد کلاه‌برداری و فیشینگ است که با استفاده از فیلترهای پیشرفته شما را از وبسایت‌هایی که سابقه دزدی دارند دور نگه می‌دارد.

دانلود آنتی ویروس رایگان بیت دیفندر

3. آنتی ویروس کسپراسکای؛ آنتی ویروس قوی برای کامپیوتر

بهترین آنتی ویروس 2021 / بهترین آنتی ویروس ویندوز

نسخه پولی کسپراسکای همیشه جزو بهترین آنتی ویروس ها از جمله در سال 2021 بوده است. نسخه رایگان آن نیز یک نسخه ساده شده از نسخه اصلی است که فاقد قابلیت‌هایی مثل محافظت از حریم خصوصی و پرداخت امن اینترنتی است و بیشتر بر روی محافظت از سیستم متمرکز شده است.

علاوه بر این رابط کاربری آن نیز ساده و بدون گزینه‌های اضافی و گیج کننده است. با دانلود آنتی ویروس رایگان کسپراسکای، شما همان موتور آنتی ویروس نسخه پولی را دریافت می‌کنید و می‌توانید خیالتان را از بابت آلوده شدن سیستم راحت کنید.

4- آنتی ویروس Avast

آنتی ویروس قوی کامپیوتر / انتی ویروس های رایگان

در بحث حفاظت در برابر خطرهای سایبری، آواست یکی از بهترین آنتی ویروس های رایگان 2021 است و حرف‌های زیادی برای زدن دارد. این آنتی ویروس اخیرا توانسته یکی از بهترین امتیازات را از وبسایت AV Test دریافت کند و جدیدترین نسخه رایگان آواست نیز یک مجموعه تحسین برانگیز به شمار می‌آید. گذشته از قابلیت‌های عادی مثل محافظت در برابر ویروس، بدافزار، روت‌کیت و برنامه‌های جاسوسی، آواست این نسخه را با تعداد زیادی از گزینه‌های قابل شخصی‌سازی ارائه کرده که هرکدام از آن‌ها را هنگام نصب می‌توانید به دلخواه خود تنظیم کنید.

نسخه 2021 این آنتی ویروس به یک حالت گیمینگ مجهز شده که با فعال کردن آن، نوتیفیکشن‌ها غیرفعال می‌شوند و بار اضافی به سیستم تحمیل نمی‌شود تا شما بتوانید بیشترین استفاده از را قدرت پردازنده ببرید. افزون بر این، آواست از شما در برابر URLهای مشکوک محافظت می‌کند و مانع دانلود خودکار فایل‌ها می‌شود. در کنار این‌ها یک ابزار مدیریت پسورد نیز در این نسخه وجود دارد.

دانلود آنتی ویروس رایگان ویروس آواست

5. آنتی ویروس AVG

دانلود آنتی ویروس رایگان / بهترین آنتی ویروس 2021

رتبه بعدی فهرست برترین آنتی ویروس های رایگان 2021، آنتی ویروس ای وی جی است که به شکل گسترده‌تری از کامپیوتر شما محافظت می‌کند. این آنتی ویروس نه تنها یک ویروس کش قوی برای کامپیوتر بوده و از شما در برابر ویروس‌ها و بدافزارها مراقبت می‌کند، بلکه در مسدود کردن لینک‌های مشکوک، دانلود فایل‌های آلوده و همچنین فایل‌های پیوستی که در ایمیل دریافت می‌کنید نیز به شما کمک می‌کند. به همین دلیل آنتی ویروس AVG مناسب کاربران خانگی و یا سالمند است که تمایلی برای صرف هزینه زیاد برای یک آنتی ویروس ندارند.

نسخه رایگان ای وی جی همچنین می‌تواند از نظر عملکرد نیز به سیستم شما کمک کند؛ به این ترتیب که با اسکن نحوه فعالیت سیستم، مشکلات احتمالی که تاثیر منفی بر سرعت کامپیوتر داشتند را شناسایی کرده تا شما بتوانید با برطرف کردن آن‌ها عملکرد دستگاه خود را بهبود ببخشید.

دانلود آنتی ویروس رایگان ای وی جی

6- ضد بد افراز Malwarebytes

انتی ویروس های رایگان / دانلود آنتی ویروس رایگان

 

مالوربایتس شرکتی است که بهترین و کامل‌ترین نرم افزارهای ضد ویروس در جهان را ارائه می‌کند و به همین دلیل است که انتخاب اول بیشتر شرکت‌های فناوری و گروه‌های مختلف است. امکاناتی که در این نرم افزار به کاربران ارائه می‌شود در 4 گروه دسته‌بندی شده است. ضد بدافزار که با قابلیت اسکن خودکار در برابر بدافزارها از شما مراقبت می‌کند، ضد باج‌افزار که از شما در برابر حملات باج‌افزار محافظت می‌کند، آنتی اکسپلویت که از شما در برابر کدهای مخرب و یا هر نقطه ضعف به خصوصی در سیستم یا نرم‌افزارها محافظت می‌کند و آخرین مورد هم محافظت در مقابل وبسایت‌های مخرب و مشکوک است.

تنها ایرادی که می‌توان به نسخه رایگان مالوربایتس گرفت این است که این نسخه در مقایسه با سایر انتی ویروس های رایگان بیشتر مثل یک ابزار بازسازی و ترمیم کننده است تا یک سپر محافظتی فعال و کارآمد. یعنی این برنامه بیشتر برای وقتی که به ویروس آلوده شدید کاربرد دارد. مثلا اسکنر این ضد بدافزار ویروس‌ها یا فایل‌های مخرب را بعد از اینکه سیستم آلوده شد شناسایی کرده و سپس با آن‌ها مقابله می‌کند و در بحث پیشگیری فعالیت چندانی ندارد. برای پیشگیری و دانلود آنتی ویروس قوی برای PC باید نسخه پولی آن را بخرید یا از دیگر نرم افزارهایی که در این مطلب معرفی کردیم استفاده کنید.

دانلود نسخه رایگان ضد بدافزار مالوربایتس

سوالات متداول

1. بهترین آنتی ویروس 2021 کدام است؟

بیت‌دیفندر از دید بسیاری از کارشناسان و وبسایت‌های حوزه فناوری بهترین آنتی ویروس ویندوز به شمار می‌آید.

2. آیا در سال 2021 به یک ویروس کش پی سی نیاز داریم؟

پاسخ کوتاه به این پرسش بله است. شما واقعا به یک آنتی ویروس قوی کامپیوتر نیاز دارید. شاید برخی افراد بگویند اگر در هنگام استفاده از اینترنت مراقب باشید و مشکلی برایتان پیش نمی‌آید. این حرف تا حدودی صحیح است اما بهتر است ریسک نکنید چرا که حتی وبسایت‌های معتبر نیز در برخی اوقات ممکن است از طریق تبلیغاتی که برایتان به نمایش در می‌آورند شما را آلوده کنند. به همین دلیل هرچقدر هم که به دنیای کامپیوتر آشنا باشید بهتر است یک آنتی‌ویروس برای روز مبادا روی سیستم داشته باشید.

3. برای دانلود آنتی ویروس رایگان به چه نکاتی باید توجه کرد؟

ابتدا باید برای استفاده از انتی ویروس های رایگان نیازهایتان را مشخص کنید. ممکن است یک آنتی ویروس که از دید سایت‌های مختلف بهترین است، انتخاب مناسبی برای شما نباشد.

سخن پایانی

برنامه‌های بالا بهترین آنتی ویروس های ویندوز در سال 2021 هستند که با دانلود آن‌ها می‌توانید یک لایه امنیتی اضافی برای سیستم خود ایجاد کنید. البته برای داشتن آنتی ویروس قوی کامپیوتر همیشه بهتر است نسخه‌های پولی آن‌ها را خریداری کنید تا به تمامی ابزارهای امنیتی آن‌ها دسترسی داشته باشید.

برای تو | دانلود بهترین آنتی ویروس های رایگان 2021 برای کامپیوتر و لپ تاپ (2021)

لینک مطلب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا