فیلم و سریال

برای تو – معرفی سریال 87 متر کیانوش عیاری | بازیگران، داستان، تیزر و زمان پخش (2021)

برای تو – معرفی سریال 87 متر کیانوش عیاری | بازیگران، داستان، تیزر و زمان پخش (2021)[digikala91626728211] [digikala11626728251]

تصویربرداری سریال 87 متر ساخته کارگردان خوب کشور کیانوش عیاری در دی ماه 1399 به پایان رسید. اکنون زمان پخش سریال ۸۷ متر رسیده و خبرها حاکی از آن است که بعد از اربعین (اوایل پاییز 1400) می‌توانیم به تماشای سریال 87 متر عیاری بنشینیم. لینک دانلود سریال 87 متر بعد از پخش اولین قسمت آن در همین مطلب قرار داده می‌شود.

سریال 87 متر ساخته کارگردان فیلم روزگار غریب، آقای کیانوش عیاری از سال 96 در حال ساخت بوده و طی این مدت به دلایل مختلفی تولید آن متوقف شد. آخرین بار تیر امسال به دلیل کمبود بودجه و البته مشکلات ناشی از کرونا تصویربرداری آن متوقف شد. تصویربرداری سریال ۸۷ متر بالاخره پس از 4 سال و 4 ماه در روز 19 دی 1399 به پایان رسید. پس از پشت سر گذاشتن مراحل تدوین و صداگذاری، از چند هفته دیگر این سریال را در خانه‌های خود می‌بینیم.

فهرست: 

تاریخ پخش سریال ۸۷ متر
بازیگران سریال ۸۷ متر
داستان سریال 87 متر
دانلود سریال 87 متر
سوالات متداول
h

تاریخ پخش سریال ۸۷ متر

  • ابتدای پاییز 1400

سریال هشتاد و هفت متر، که از سال 96 خبرهای مختلفی از آن شنیدیم با وقفه‌های متعددی در زمینه تصویربرداری رو به رو بوده است، اما بالاخره سریال 87 متر کلید خورد. این سریال برای پخش در شبکه یک و به صورت 40 قسمت 45 دقیقه‌ای آماده شده است. طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده قسمت اول سریال 78 متر عیاری پس از اتمام سریال افرا به روی آنتن شبکه یک سیما خواهد رفت. این سریال هر شب ساعت 22:15 از شبکه یک پخش خواهد شد.

بازیگران سریال ۸۷ متر

کیانوش عیاری پس از 13 سال قرار است دوباره با سریالی پر سر و صدا وارد صدا و سیما شود. از بازیگران این سریال می‌توان به علی دهکردی، مهران رجبی، فریبا کامران، زنده یاد حسین محب اهری، شهین تسلیمی، دیبا زاهدی، سونیا سنجری، حسین سلیمانی، فریده سپاه منصور، محمد بحرانی طنز پرداز محبوب و صدا پیشه جناب خان دوست داشتنی اشاره کرد.

البته سعید پیردوست را نیز پس از مدت‌ها دوری از بازیگری در این سریال می‌بینیم. گفته شده است علی انصاریان فوتبالیست که البته این روزها بیشتر در نقش مجری و بازیگر دیده شده است هم در سکانس‌هایی در سریال ۸۷ متر به ایفای نقش پرداخته است.

سریال 87 متر

داستان سریال 87 متر

داستان سریال ۸۷ متر همانطور که از نام آن هم پیداست به موضوع مسکن پرداخته است. در این داستان پرونده‌های قضایی مربوط به مشکلات مستغلات و مسکن بررسی می‌شود. مشکلاتی که عموما ناشی از بی‌اطلاعی عمومی مردم از قوانین است.

در خلاصه داستان این سریال آمده است که شخصی به نام علیرضا پوردورانی به همراه همسر و فرزندانش خانه‌ای را خریداری می‌کنند. اما روز اسباب کشی با یک خانه پر از اسباب و اثاثیه مواجه می‌شوند. و آنجا تازه می‌فهمند که این خانه به شخص دیگری به نام محسن خلیلی هم فروخته شده است. خانواده محسن خلیلی زودتر از خانواده پوردورانی وارد خانه شده‌اند. و این کلاهبرداری سرآغاز مشکلاتی برای این دو خانواده است.

سریال 87 متر

در ویدئو زیر می‌توانید جدیدترین تیزر سریال ۸۷ متر را ببینید.

دانلود سریال 87 متر

بعد از اتمام سریال افرا که هم اکنون ساعت 22:15 از شبکه یک سیما پخش می‌شود، قسمت اول سریال 87 متر در کنداکتور تلویزیون قرا خواهد گرفت. لینک دانلود سریال 87 متر پس از پخش قسمت اول آن در همین بخش قرار داده می‌شود.

سوالات متداول

1. زمان پخش سریال ۸۷ متر کی است؟

هر شب ساعت 22:15 از شبکه یک سیما

2. داستان سریال ۸۷ متر چیست؟

داستان سریال 87 متر همانطور که از نام آن هم پیداست به موضوع مسکن پرداخته است. در این داستان پرونده‌های قضایی مربوط به مشکلات مستغلات و مسکن بررسی می‌شود. مشکلاتی که عموما ناشی از بی‌اطلاعی عمومی مردم از قوانین است.

3. بازیگران سریال ۸۷ متر چه کسانی هستند؟

علی دهکردی، علی انصاریان، مهران رجبی، فریبا کامران، زنده یاد حسین محب اهری، شهین تسلیمی، سونیا سنجری، حسین سلیمانی، محمد بحرانی

سریال 87 متر

باید ببینیم سریال ۸۷ متر  بعد از 3 سال و بعد از فراز و نشیب‌های بسیار بالاخره به پخش می‌رسد یا خیر. و آیا می‌تواند مردم را در این روزهای سخت کرونایی و قرنطینه راضی کند؟

[digikala21626728319] [digikala11626728374] برای تو – معرفی سریال 87 متر کیانوش عیاری | بازیگران، داستان، تیزر و زمان پخش (2021)
[digikala11627940163]
لینک مطلب

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا